Про магазин лінз SUPERLENS


Наш інтернет-магазин "SUPERLENS - Доставка Лінз" почав роботу в 2007 році. Весь цей час ми спеціалізуємось на продажу контактних лінз, розчинів, крапель і аксесуарів до них.

У нас є постійно діючий склад в центрi Києва, звідки зручно забирати замовлення самовивозом. Якщо Вам комфортніше користуватись послугами служб доставки - завжди швидко і точно в строк - кур'єр або Нова Пошта.

На відміну від великих компаній, ми звертаємо увагу на Ваші потреби, пропонуючи доброзичливий, в чомусь, сімейний формат обслуговування - коли кожен покупець, це наш добрий знайомий, для якого намагаємось вибрати краще рішення, плекати комфортом і балувати приємними дрібницями.

Розуміємо, як важливо підтримувати у Вас гарний зір та комфортні відчуття  очам. Тому ми відповідально ставимось до товару, який Вам пропонуємо:

Безпека:

 • тільки офіційно ввезена і сертифікована продукція
 • точне дотримання умов складського зберігання і термінів придатності
 • перевірений досвідом і сумісністю, асортимент лінз і розчинів

Офіційний статус:

 • підтверджений статус офіційного продавця провідних світових брендів, робота з дотриманням встановлених правил
 • 14 років успішної роботи на медичному ринку
 • виконання вимог нормативних актів про якість продукції і захист прав споживачів

Комфорт:

 • швидке виконання замовлень за рахунок резервування запасу на складах
 • правильна упаковка при відправці службами доставки
 • автоматичні нагадування щодо термінів заміни лінз

Актуальність та компетентність:

 • швидка поява в асортименті офіційних новинок провідних брендів
 • часті консультації з практикуючими офтальмологами щодо нюансів застосування контактних лінз або розчинів
 • навчання у європейських виробників передовим рішенням щодо захисту
О магазине ДЛДля людей, що ведуть активний спосіб життя в нашому інтернет-магазині є великий арсенал лінз із різних матеріалів. За останні роки у світі контактної корекції відбулися справжні революційні відкриття, розширився асортимент та функціональність лінз.
Ми раді швидко доставити в будь-який куточок країни продукцію компаній Alcon, Bausch+Lomb (PureVision, Soflens), CIBA Vision (AirOptix, Dailies), Cooper Vision (Proclear, Biofiniti), Johnson&Johnson; (ACUVUE), Maxima Optics, OKVision (Infiniti, Prima, Fusion).

Ви зможете вибрати як одноденні лінзи, силікон – гідрогелеві лінзи, які пропускають більше кисню і можуть носитися безперервно до 30 днів, гідрогелеві лінзи – які мають низький модуль пружності та високий вміст вологи, торичні лінзи для корекції астигматизму, мультифокальні лінзи. Також можна змінити або посилити свій колір очей завдяки кольоровим контактним лінзам. Для незабутньої вечірки Ви можете вибрати лінзи із серії Crazy.

У нас ви зможете замовити також засоби догляду за лінзами – розчини, очищувачі, зволожуючі краплі, та придбати аксесуари до лінз – контейнери та пінцети.

Сім причин, через які вибирають нас:

 1. ми допоможемо Вам заощадити (наші ціни набагато нижчі, ніж у звичайних магазинах);
 2. для постійних клієнтів у нас передбачена система заохочувальних знижок;
 3. ми пропонуємо товари лише від фірм-виробників або прямих дистриб'юторів фірм-виробників, тому наявність «лівої» продукції у нашому інтернет-магазині виключено;
 4. всі товари, що реалізуються в нашому інтернет-магазині, пройшли реєстрацію та придатні для використання в Україні;
 5. ми намагаємось забезпечити наших клієнтів найповнішою інформацією про нашу продукцію, своєчасно інформувати їх про новинки на ринку контактної корекції зору;
 6. ми намагаємося дотримуватися принципу «клієнт завжди має рацію»;
 7. нарешті, робити покупки в інтернет-магазинах – це просто, сучасно та зручно.