Ферментні пігулки для очищення контактних лінз

Рейтинг: 3 - 23 голоса

Якісні засоби для очищення оптики можна знайти у нас

Сучасна медицина пропонує дуже багато пристосувань, які допомагають впоратися з проблемами. Особливо це актуально для зору. Адже під впливом різних негативних факторів гострота тільки погіршується. Оптика покращує якість видимості картинки.

Для нормального функціонування потрібні спеціальні речовини. Особливо цього потребують лінзи. Ферментні таблетки для лінз ідеально впораються з цим завданням.

Що собою являє?

Такий спосіб очищення дуже актуальний для оптики з тривалим періодом експлуатації. Тут встигає накопичуватися дуже багато забруднень. Універсальна речовина для очищення нездатна з цим впорається ефективно.

Пігулки для очищення лінз видаляють з поверхні весь наліт, що утворився. Таким чином, очі знову отримують достатню кількість кисню.

Знайти їх досить легко. Інтернет-магазин надає величезний вибір асортименту. Якщо збираєтеся придбати оптом, то пам'ятайте, що це дешевше, ніж купувати все окремо.

Правила використання 

Крім таблеток необхідно ще мати і спеціальний засіб.

  1. У цій рідині розчиняються пігулки (на кожну лінзу).

  2. В отриманий розчин і опускають лінзу. Оптимальний час близько 2 годин.

  3. По закінченню контейнер і лінзи промивають. Потім їх залишають в чистому розчині на 6 годин. Найкраще робити цю процедуру на ніч.

  4. Після всього вони готові до використання.

Проводити таку чистку необхідно своєчасно. Це залежить від якості використовуваного універсальної речовини. Впливає і наявність норми білка в сльозах. Якщо вона підвищена, то процедуру треба проводити раз на кілька тижнів. Про всі нюанси найкраще порадьтеся з лікарем.

Якщо не дотримуватися всіх цих правил, то поверхня з часом помутніє. Картинка буде відображатися не так чітко. Згодом це призводить до виникнення інфекції в очах.

У нашому інтернет-магазині є можливість придбати такий спосіб очищення. Таблетки для лінз представлені в широкому асортименті. На сайті розміщені фото в каталогах і основна інформація з описом. Кожен відвідувач легко ознайомиться з нею. Якщо виникають додаткові питання, то зв'яжіться з нами за вказаними контактами. Фахівці організують консультацію. У нас діє доставка. Ціна влаштовує всіх. Ви не пошкодуєте про своє рішення.