Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Дійсна оферта є офіційною пропозицією інтернет-магазину LENS.com.ua (далі - «Продавець») укласти Договір купівлі-продажу товарів (далі - «Договір») дистанційним способом (через Інтернет-магазин). Продавець розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://lens.com.ua» (далі -«Інтернет-магазин»).

1.2. Факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними в Інтернет-магазині Продавця є моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів.


Поняття і визначення

2.1. Терміни в цій оферті мають таке значення (якщо контекст не вимагає іншого):

 • «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

 • «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені в Інтернет-магазині.

 • «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

 • «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети.

 • «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги, шляхом здійснення електронної угоди.


Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

3.2. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, включаючи:

 • добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

 • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

 • оплату Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

 • обробку і доставку замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.


Порядок оформлення замовлення

4.1. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

4.2. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений в Інтернет-магазині.

4.3. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості (якщо інше обмеження не вказано на сторінці товару в Інтернет-магазині).

4.4. При відсутності товару на складі, представник Продавця зобов'язаний проінформувати про це Покупця (якщо ця інформація не зазначена на сторінці товару в Інтернет-магазині).


Порядок оплати і доставки замовлення

5.1. Інтернет-магазин надає різні можливості оплати і доставки товарів: по передоплаті, післяплатою, самовивозом зі складів Продавця, доставкою транспортною компанією або кур'єрами Нова Пошта.

5.2. Оплата за доставку післяплатою здійснюється в гривнях за фактом отримання товару у відділенні Нова Пошта.

5.3. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.


Умови доставки замовлення:

5.4. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до відділення Нова Пошта (або до адреси видачі, зазначеної Покупцем в замовленні, якщо обрано доставку кур'єром), де і здійснюється видача замовлення.

5.5. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

5.6.Оплата Покупцем, оформленого в Інтернет-магазині замовлення, означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).


Порядок повернення товару

6.1. При неможливості продажу Продавцем Товару, доданого Покупцем в замовлення, Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно правил і обмежень чинного законодавства України.

6.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

6.5. На м'які контактні лінзи, аксесуари до них і засоби по догляду (розчини і зволожуючі краплі) гарантія не надається. При виявленні виробничого браку виріб буде відправлено на експертизу. У разі підтвердження шлюбу, буде виготовлений або обмін товару, або повернення грошових коштів. Лінза (лінзи) повинна бути повернута в контейнері з розчином і з блістером, в якому вона перебувала на момент покупки. У цьому випадку повернення здійснюється протягом 14 днів з дня покупки товару.

6.6. Повернення контактних лінз, аксесуарів до них, розчинів і зволожуючих крапель. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16): Контактні лінзи, засоби догляду за ними і розчини, належать до лікарських засобів і предметів санітарії та гігієни, тому поверненню та обміну не підлягають.

6.7. Повернення товару при отриманні. При отриманні товару Покупець зобов'язаний уважно перевірити вміст замовлення. Покупець може відмовитися від замовлення або його частини безпосередньо в момент отримання, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки в своїй неушкодженою оригінальній упаковці.


Права і відповідальність сторін

7.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.


Права та обов'язки сторін:

7.2. Продавець має право в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.3. Покупець має право:

 • оформити замовлення в Інтернет-магазині;

 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

7.4. Покупець зобов'язаний своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.5. Продавець не несе відповідальності за:

 • змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

 • за незначну невідповідність колірної гами товару, яка може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

 • за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

 • за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

 • за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

 • за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам.

7.6. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті LENS.com.ua.

7.7. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилась інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам.

7.8. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

7.9. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При цьому, при оформленні замовлення і подальшої оплати товару, Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

7.10. У разі виникнення розбіжностей Сторони докладуть максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.


Термін дії договору

8.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

8.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної поставки товару, шляхом повернення грошових коштів.

8.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.