• 0

Ваш кошик порожній

Лінзи безперервного носіння (30 днів не знімаючи)

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
242
572
901
1231
1560
Бренд/Виробник
Радіус (BC)
Сфера (Sph)
Всі
Киснепроникність (Dk/t)
Від
До
130
141
153
164
175
Вологомісткість,%
Від
До
24
30
36
42
48

У нас можна легко знайти якісні лінзи на 30 днів

Зір - це одне з п'яти основних органів чуття. На жаль, мало хто у віці зберігають ідеальний зір. Адже на його погіршення впливають і інші негативні фактори. З цими проблемами необхідно відразу ж звертатися до лікаря. На сьогодні сучасна медицина за допомогою спеціальних пристосувань усуває всі ці недоліки.

Контактні лінзи на 30 днів не знімаючи дозволяє позбутися від усіх проблем. Вони призначені для використання протягом місяця, а потім вимагають заміни. Їх продаж дуже популярна. Адже це вважається найоптимальнішим варіантом.

На сьогодні знайти їх не складає ніяких проблем. Спеціалізований інтернет-магазин пропонує широкий асортимент товарів. Їх вартість приємно здивує. Якщо купуєте оптом, то це вийде дешевше.

Переваги:

  • зручність;

  • можливість постійного носіння протягом 1 місяця;

  • прийнятна цінова політика;

  • широкий вибір асортименту.

Такі лінзи тривалого носіння в порівнянні з класичними зменшують ризик виникнення алергічних реакцій, інфекційних захворювань. Адже різні забруднення не встигають швидко накопичуватися, і не потрібна спеціальна очистка. Лікарі намагаються призначати саме такий вигляд.

Призначення лінз тривалого носіння

Сучасні розробники пропонують дуже багато варіантів. Контактні лінзи на 30 днів не знімаючи виписуються при будь-яких проблемах. Перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з офтальмологом. Він і вибере необхідну модель.

Крім функціонального призначення вони мають ще й естетичний вигляд. Така оптика представлена в різному колірному рішенні.

З чого виробляють

Для виготовлення застосовують спеціальний матеріал, який при тривалому носінні не викликає ніяких неприємних відчуттів в очах.

Матеріал для виготовлення застосовується дуже якісний. При цьому зручно одягається і не рветься. Він повинен прослужити весь цей період. Як правило, вони ще зберігають хороший стан навіть після закінчення місяця. Але краще не ризикуйте і відразу ж замінюйте на інші.

У нашому інтернет-магазині є можливість купити такий вид оптики . Їх можна підібрати під будь-яку ситуацію. На сайті знайдете основні дані. Кожен відвідувач може легко прочитати все необхідне. У нас діє послуга доставки. Якщо цікавить ще щось, то просто зверніться до нас за вказаними контактами. Фахівці проведуть консультацію. Ціна лінз безперервного носіння влаштує багатьох. Ви не будете шкодувати про своє рішення.