• 0

Ваш кошик порожній

Мультифокальні контакні лінзи

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
210
740
1269
1799
2328
Бренд/Виробник
Термін носіння
Тип матеріалу
Радіус (BC)
Сфера (Sph)
Всі
Киснепроникність (Dk/t)
Від
До
16
52
89
125
161
Вологомісткість,%
Від
До
33.0
44.3
55.5
66.8
78.0
УФ-фільтр

Мультифокальні лінзи для очей

З віком ми всі помічаємо погіршення стану здоров'я . На це впливає багато негативних чинників і особливо багато проблем виникає із зором. Але сучасна медицина не стоїть на місці і на сьогодні існує безліч пристосувань, які дозволяють бачити навколишній світ краще.

Мультифокальні лінзи відносяться до такої категорії. Вони допомагають розглянути предмети, які знаходяться на близькій відстані. З їх допомогою можна читати, а потім нормально дивитися на більш віддалені об'єкти. Раніше для цього треба було купувати спеціальні окуляри .

Можна виділити такі переваги в користуванні:

  • хороша гострота зору на будь-якій відстані;

  • невеликий перехід при корекції;

  • не потрібно додаткових пристосувань.

На сьогодні знайти все абсолютно легко. Ми пропонуємо дуже багато варіантів. Тут можна купити мультифокальні лінзи від відомого виробника. При чому покупка оптом буде більш вигідна.

Пам'ятайте, що абсолютно всі призначення повинні виписуватися тільки лікарями. Адже тільки він може оцінити стан ситуації і підібрати все необхідне.

У рідкісних випадках при сильній пресбиопии лінзи мультифокальні не рятують ситуацію . Тоді потрібно купувати спеціальні окуляри.

Правила використання

Мультифокальні лінзи, ціна яких залежить від дизайну, має декілька нюансів:
  1. Наявність періоду звикання на початку носіння;
  2. На початку картинка може бути не зовсім чіткою.

Це все пов'язано з тим, що очам дуже складно адаптуватися від попереднього способу корекції . Адже тут застосовують поліпшені технології. Крім цього картинка в темний час може набувати яскравий блиск. На самому початку контури предметів можуть бути дещо розмитими.

Але після того як очі повністю звикнуть, то більше не виникає ніяких проблем із зором. Тепер можна все чітко розглянути на близькій і далекій відстані. Мультифокальні лінзи купити в Києві швидко можна тільки у нас.

У нашому інтернет-магазині є можливість для швидкої покупки з доставкою будь - якого виду оптики. Тут представлені товари тільки від відомих виробників. На сайті знайдете основну інформацію з описом, де ви без проблем зможете дізнатися все необхідне про товар. Якщо виникають додаткові питання, то просто зв'яжіться за зазначеними контактами і наші фахівці проведуть консультацію. Мультифокальні контактні лінзи, мають оптимальну ціну. Ви не пошкодуєте про своє рішення.