Ваш кошик порожній

Дорожні набори для лінз

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
70
90
110
130
150
Бренд/Виробник
Колір

Придбати набір для зберігання лінз в дорозі можна у нас на сайті

На сьогодні багато хто скаржиться на погіршення зору. На це впливає дуже багато негативних факторів. Сучасна медицина пропонує за допомогою спеціальних пристосувань вирішити цю проблему. Вони значно покращують якість зображення.

Для того щоб оптика добре служила, за нею необхідно правильно доглядати. Треба подбати про спеціальні засоби очищення, місця зберігання.

Сучасна людина в залежності від ситуації дуже багато подорожує. Це можуть бути ділові поїздки, відпустку або відпочинок на дачі. Дорожній набір для лінз стане незамінним помічником.

До нього повинні бути певні вимоги:

  • компактність;

  • зручність.

Як правило, абсолютно всі моделі мають невеликі розміри, але функціональні можливості не втрачають.

Він складається з таких обов'язкових компонентів:

  1. футляр для зберігання кожної лінзи;

  2. ємність для розчину;

  3. пінцет;

  4. дзеркальце.

Деб Ви не були тепер завжди під рукою дорожний набір для контактних лінз, який забезпечить якісне зберігання.

Придбати їх зовсім не складно. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір асортименту. Якщо хочете взяти оптом, то це обійдеться дешевше. Адже зручніше придбати відразу все, щоб потім не шукати. Здійснити таку покупку можна навіть не виходячи з дому. Тепер можна все замовити в Інтернеті.

Крім функціонального значення виробники приділяють увагу ще й зовнішнім виглядом. Дорожній набір для лінз має різне оформлення: незвичайні форми, яскраві фарби. Кожен зможе підібрати на свій смак те, що йому необхідно. Сучасний дизайн підходить як для дорослих, так і для дітей.

Правила використання

Дорожній набір для контактних лінз має нюанси в користуванні. Періодично їх необхідно міняти. Намагайтеся купувати новий разом з лінзами.

Як і оптику його необхідно чистити. Ні в якому разі не використовуйте воду з під крана. Для очищення скористайтеся спеціальним засобом.

У нашому інтернет-магазині є можливість придбати набір. Тут представлені різні моделі від відомих виробників. На сайті розміщені фото в каталогах і основна інформація з описом. Кожен відвідувач легко знайде її. Якщо виникають додаткові питання, то зв'яжіться з нами за вказаними контактами. Фахівці організують консультацію. Ціна дуже прийнятна. Ви не пошкодуєте про своє рішення.