• 0

Ваш кошик порожній

Лінзи з UV фільтром

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
150
818
1486
2154
2822
Тип лінз
Виробник
Бренд
Термін носіння
Тип матеріалу
Сфера (Sph)
Всі
Циліндр (Cyl)
Колір лінз
Колір очей

Топ
  Biotrue ONEday  
Biotrue ONEday
від 932 грн.
30 шт
932 грн.
Топ
  Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe  
Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
від 1 023 грн.
30 шт
1 023 грн.
Новинка
  Precision 1  
Precision 1
від 978 грн.
30 шт
978 грн.
  1-Day Acuvue Moist  
1-Day Acuvue Moist
від 816 грн.
30 шт
816 грн.
  1-Day Acuvue Tru Eye  
1-Day Acuvue Tru Eye
від 1 127 грн.
30 шт
1 127 грн.
Топ
  Acuvue Oasys with Hydraclear Plus  
Acuvue Oasys with Hydraclear Plus
від 898 грн.
6 шт
898 грн.
  Acuvue Oasys for Astigmatism  
Acuvue Oasys for Astigmatism
від 1 023 грн.
6 шт
1 023 грн.
  Acuvue Oasys with Transitions  
Acuvue Oasys with Transitions
від 936 грн.
6 шт
936 грн.
Акція
  OXY  
Акція 3+1!
OXY
від 600 грн.
4 шт
600 грн.
Топ
  Aqua 55 UV  
Аналог Morning Q55
Aqua 55 UV
від 150 грн.
1 шт
150 грн.
3 шт
405 грн.
  Morning Q 1 Day  
Morning Q 1 Day
від 600 грн.
30 шт
600 грн.
  Clear 58 UV  
Clear 58 UV
від 678 грн.
6 шт
678 грн.
  Morning BIO  
Morning BIO
від 420 грн.
3 шт
420 грн.
6 шт
760 грн.
  Morning Q 55 UV  
Morning Q 55 UV
від 380 грн.
3 шт
380 грн.
6 шт
700 грн.
  Biomedics 55 Evolution  
Biomedics 55 Evolution
від 864 грн.
6 шт
864 грн.
Більшість людей знають про ризики раку шкіри, пов'язаних з надмірним впливом ультрафіолетового (УФ) світла. Ось чому ми ретельно наносимо сонцезахисний крем перед виходом на вулицю. Але чи знаєте ви, що так само важливо захищати очі? Ультрафіолетове випромінювання сонця може зашкодити не тільки шкіру повік, а й рогівку, кришталик та інші частини ока. Ультрафіолетове опромінення також сприяє розвитку катаракти, дегенерації жовтої плями й т.д.

Що таке УФ?

Сонце випускає різні типи ультрафіолетових променів, два з яких, є серйозною причиною для занепокоєння. Зокрема, UVA і UVB в повному обсязі поглинаються, коли вони проходять через атмосферу, що означає, що вони становлять небезпеку для очей та шкіри. Ступінь ризику залежить від безлічі факторів, у тому числі від вашого географічного положення (рівні УФ-випромінювання вище в тропічних районах поблизу екватора Землі), висоти над рівнем моря (рівні УФ-випромінювання вище на великих висотах) і часу доби (рівні УФ-випромінювання зазвичай більше від С 10 до 14 годин).
Інші фактори, що впливають на ризик, включають ліки, які ви приймаєте, і ваші конкретні умови. Наприклад, якщо ви перебуваєте в середовищі з великою кількістю поверхонь, що відбивають, таких як пісок і сніг, вплив ультрафіолету набагато вище, ніж якби ви стояли в центрі міста, в тіні безлічі високих будівель.
Дивно, але сезонні зміни надають менший вплив, ніж ви думаєте. Насправді, навіть попри те, що влітку ви відчуваєте більше сонячних променів, зима може бути в два рази небезпечніше, тому що сніг відбиває сонячні промені.

Чому очі в небезпеці?

Хоча ультрафіолетове випромінювання виходить від сонця, у нього є темна сторона, особливо у випадку охорони здоров'я ваших очей. Деякі проблеми із зором були пов'язані з впливом ультрафіолету, в тому числі катаракта, дегенерація жовтої плями, виразки, птеригия, фотокератит, рак ока і багато іншого.
  • Катаракта. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), до 20 відсотків усіх випадків катаракти пов'язані з ультрафіолетовим випромінюванням і предотвратіми.
  • Макулярна дегенерація. Вікова дегенерація жовтої плями (AMD) є основною причиною сліпоти у дорослих у віці 60 років і старше, але більш високу вплив ультрафіолету в більш ранньому віці була значно пов'язана з ранньої AMD.
  • Птерігіум, або крилоподібні пліва. Ці видимі нарости на поверхні ока можуть викликати проблеми з рогівкою і спотворити ваше зір.
  • Фотокератит, також відомий як снігова сліпота, схожий на сонячний опік рогівки. Це хворобливе запальне стан викликає тимчасову втрату зору.
  • Рак. За даними Фонду по боротьбі з раком шкіри, одна десята частина всіх видів раку шкіри знаходиться на повіку. Вплив УФ-випромінювання, особливо УФ-В, є найбільш поширеною причиною пухлин століття. На додаток до раку навколо ока, щорічно в США діагностується близько 3000 випадків внутрішньоочного раку.
Багато людей не знали, якої шкоди вони отримали в молодості. Дійсно, вплив ультрафіолету накопичується протягом усього життя, а це означає, що ви не можете повернути час назад і усунути вже нанесені ушкодження шкіри або очей. З усім тим, ви можете зменшити ризик погіршення ситуації. І, якщо ви молоді або у вас є маленькі діти, скористайтеся вашої удачею і почніть підвищувати свій захист від сонця вже зараз.

Як залишатися в безпеці?

Сонцезахисні окуляри - найкращий захист ваших очей від небезпечних ультрафіолетових променів, це як сонцезахисний крем для шкіри. При цьому, не всі сонцезахисні окуляри пропонують відповідний захист, тому перевірте етикетки або принесіть їх своєму окуліста, щоб перевірити. Ви хочете переконатися, що ваші штори блокують 100 відсотків ультрафіолетових променів.
Що стосується кольору лінз для сонцезахисних окулярів, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що це практично не впливає на ступінь захисту від ультрафіолету.
З іншого боку, форма рамки грає свою роль. Обтягуючі й закручені рамки оправи забезпечують кращий захист, тому що менше променів може проникати через бічні сторони оправи. Точно так же капелюх з широкими полями може працювати як додатковий.
Також важливо усвідомлювати, що вам потрібно захищати очі, навіть коли похмуро. Пам'ятайте, що навіть взимку відбите ультрафіолетове випромінювання небезпечно. Крім того, влітку промені, відбиті від будівель, піску і озер, можуть становити небезпеку.

Як контактні лінзи можуть допомогти?

Прямий і відбитий сонячне світло, яке світить через бічні сторони, верх і низ очок, відомий як ефект периферійного фокусування світла або як його називають PLF. Дослідження показують, що до 45% ультрафіолетового випромінювання все ще сягає око зверху, знизу і з боків сонцезахисних окулярів.
Оскільки це ультрафіолетове випромінювання шкідливе, багато людей також носять контактні лінзи в якості додаткового захисту.
Дослідження показали, що контактні лінзи, які блокують ультрафіолетове випромінювання, можуть допомогти блокувати периферійне світло, який не можуть блокувати сонцезахисні окуляри. Дійсно, деякі контактні лінзи захищають очі від ультрафіолетового випромінювання і потенційно запобігають ранню катаракту та інші захворювання, пов'язані з ультрафіолетом. Дослідження показують, що використання контактних лінз, які блокують ультрафіолетове випромінювання, знижує ефект PLF на 69% для UVA і на 96% для UVB.
CooperVision і ACUVUE пропонують кращу у своєму класі УФ-блокування, в тому числі лінзи:
Всі лінзи фірми Johnson & Johnson мають захист від ультрафіолетового випромінювання, компанія CooperVision випускає в своїй лінійці лінзи MyDay розроблений для тих, хто вважає за краще додаткові переваги лінз на 1 день. Крім того, він виготовлений з самого здорового матеріалу з 7 м'якими контактними лінзами (силікон-гідрогель) і призначений для щоденного використання, що означає, що ви використовуєте свіжу пару кожен день.

Контактні лінзи фільтрує 85% UVA і 96% UVB-променів.
Звичайно, УФ-поглинаючі контактні лінзи не замінюють захисні УФ-поглинаючі окуляри і тому якщо ви хочете отримати максимально можливий захист, комбінуйте сонцезахисні окуляри й контактні лінзи з УФ-захистом.

Часті питання про контактні лінзи

❓Скільки коштують лінзи із захистом від ультрафіолету?

✅ Діапазон цін від 160 грн. до 2822 грн.

❤️ Які сонцезахисні лінзи найпопулярніші?

✅ Найпопулярніші моделі лінз:
✧ 1-DAY ACUVUE TRU EYE,
✧ 1-DAY ACUVUE MOIST,
✧ О2О2,
✧ AQUAMAX B12.

❓Навіщо потрібні лінзи із захистом від ультрафіолету?

✅ Лінзи даного типу захищають очі від впливу UV променів, запобігаючи розвитку катаракти, дистрофії рогівки, дегенерації сітківки.

☝ Які бренди лінз з УФ-фільтром доступні?

✅ Найпопулярнішими брендами залишаються:
✧ Acuvue,
✧ Johnson & Johnson,
✧ Cooper Vision.