Контактні лінзи із захистом від ультрафіолету (з UV фільтром)

Рейтинг: 4 - 79 голосів
1-Day Acuvue Moist 30 шт.| одноденні контактні лінзи Johnson & Johnson
Комплектація
30 шт.
від 820 грн.
Акція
Акція 30+10!
Рейтинг: 4 - 70 голосів
Biotrue ONEday 30 шт.| одноденні контактні лінзи Bausch+Lomb
Комплектація
30 шт.
30+10 шт.
від 1 080 грн.
Топ
Рейтинг: 4 - 76 голосів
Одноденні контактні лінзи UNICA Comfort Line
Кількість в упаковці
5 шт.
30 шт.
від 150 грн.
Топ
Рейтинг: 3 - 108 голосів
Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe 30 шт.| одноденні контактні лінзи Johnson & Johnson
Комплектація
30 шт.
від 1 350 грн.
Акція
Акція 30+5!
Рейтинг: 3 - 43 голоса
Precision 1 | одноденні контактні лінзи | 30 шт. | Alcon
Комплектація
30 шт.
30+5 шт.
від 1 161 грн.
Акція
Акція 30+5!
Рейтинг: 4 - 27 голосів
Precision 1 for Astigmatism 30 шт. | торичні одноденні контактні лінзи | Alcon
Комплектація
30 шт.
30+5 шт.
від 1 620 грн.
Акція
Знижка 20%! Розпродаж залишків!
Рейтинг: 4 - 75 голосів
1-DAY ACUVUE TRU EYE 30 шт.| одноденні контактні лінзи Ван Дей Акув'ю Тру ай
Комплектація
30 шт.
від 905 грн.
Топ
Рейтинг: 4 - 111 голос
Acuvue Oasys with Hydraclear Plus 6 шт.| двотижневі контактні лінзи Johnson & Johnson
Комплектація
6 шт.
від 1 145 грн.
Рейтинг: 4 - 38 голосів
Morning Q 1 Day 30 шт.| одноденні контактні лінзи Interojo
Комплектація
30 шт.
від 780 грн.
Новинка
Рейтинг: 4 - 6 голосів
Acuvue Oasys MAX 1-Day 30 шт.| одноденні контактні лінзи Johnson & Johnson
Комплектація
30 шт.
від 1 900 грн.
Новинка
Рейтинг: 4 - 17 голосів
Acuvue Oasys Max 1-day Multifocal 30 шт.| одноденні мультифокальні лінзи Johnson & Johnson
Комплектація
30 шт.
від 2 050 грн.
Рейтинг: 3 - 68 голосів
Acuvue Oasys for Astigmatism Торичні лінзи
Комплектація
6 шт.
від 1 300 грн.
Рейтинг: 4 - 37 голосів
ACUVUE OASYS WITH TRANSITIONS 6 шт.| фотохромні контактні лінзи акувью оазис транзішн
Комплектація
6 шт.
від 1 450 грн.
Акція
Акція 3+1!
Рейтинг: 4 - 110 голосів
Total 30 | контактні лінзи на місяць Alcon
Комплектація
3 шт.
3+1 шт.
від 1 113 грн.
Акція
Акція 3+1!
Рейтинг: 4 - 49 голосів
Total 30 for Astigmatism | торичні контактні лінзи на місяць Alcon
Комплектація
3 шт.
3+1 шт.
від 1 860 грн.
Топ
Рейтинг: 4 - 76 голосів
OXY Comfort Line | контактні лінзи на місяць Interojo
Комплектація
1 шт.
від 250 грн.
Рейтинг: 4 - 37 голосів
Aqua 55 UV Comfort Line | контактні лінзи на місяць Interojo
Комплектація
1 шт.
від 175 грн.
Рейтинг: 4 - 28 голосів
Morning BIO | контактні лінзи на місяць Interojo
Комплектація
1 шт.
6 шт.
від 190 грн.
Топ
Рейтинг: 4 - 26 голосів
Morning Q 55 UV | контактні лінзи на місяць Interojo
Комплектація
1 шт.
6 шт.
від 165 грн.
Рейтинг: 4 - 42 голоса
Контактні лінзи на місяць Cooper Vision Biomedics 55 Evolution
Комплектація
6 шт.
від 1 014 грн.
Рейтинг: 3 - 49 голосів
Clear 58 UV | контактні лінзи на місяць Clearlab
Комплектація
6 шт.
1 шт.
6+2 шт.
від 148 грн.
Рейтинг: 4 - 98 голосів
Трьохмісячні лінзи Clear 38
Комплектація
6 шт.
1 шт.
від 204 грн.
Рейтинг: 4 - 28 голосів
Контактні лінзи Olimpia h UV
від 640 грн.
Рейтинг: 3 - 30 голосів
Biotrue ONEday for astigmatism 30 шт. | торичні контактні лінзи Bausch+Lomb
Комплектація
30 шт.
від 1 283 грн.
Більшість людей знають про ризики раку шкіри, пов'язаних з надмірним впливом ультрафіолетового (УФ) світла. Ось чому ми ретельно наносимо сонцезахисний крем перед виходом на вулицю. Але чи знаєте ви, що так само важливо захищати очі? Ультрафіолетове випромінювання сонця може зашкодити не тільки шкіру повік, а й рогівку, кришталик та інші частини ока. Ультрафіолетове опромінення також сприяє розвитку катаракти, дегенерації жовтої плями й т.д.

Що таке УФ?

Сонце випускає різні типи ультрафіолетових променів, два з яких, є серйозною причиною для занепокоєння. Зокрема, UVA і UVB в повному обсязі поглинаються, коли вони проходять через атмосферу, що означає, що вони становлять небезпеку для очей та шкіри. Ступінь ризику залежить від безлічі факторів, у тому числі від вашого географічного положення (рівні УФ-випромінювання вище в тропічних районах поблизу екватора Землі), висоти над рівнем моря (рівні УФ-випромінювання вище на великих висотах) і часу доби (рівні УФ-випромінювання зазвичай більше від С 10 до 14 годин).
Інші фактори, що впливають на ризик, включають ліки, які ви приймаєте, і ваші конкретні умови. Наприклад, якщо ви перебуваєте в середовищі з великою кількістю поверхонь, що відбивають, таких як пісок і сніг, вплив ультрафіолету набагато вище, ніж якби ви стояли в центрі міста, в тіні безлічі високих будівель.
Дивно, але сезонні зміни надають менший вплив, ніж ви думаєте. Насправді, навіть попри те, що влітку ви відчуваєте більше сонячних променів, зима може бути в два рази небезпечніше, тому що сніг відбиває сонячні промені.

Чому очі в небезпеці?

Хоча ультрафіолетове випромінювання виходить від сонця, у нього є темна сторона, особливо у випадку охорони здоров'я ваших очей. Деякі проблеми із зором були пов'язані з впливом ультрафіолету, в тому числі катаракта, дегенерація жовтої плями, виразки, птеригия, фотокератит, рак ока і багато іншого.
  • Катаракта. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), до 20 відсотків усіх випадків катаракти пов'язані з ультрафіолетовим випромінюванням і предотвратіми.
  • Макулярна дегенерація. Вікова дегенерація жовтої плями (AMD) є основною причиною сліпоти у дорослих у віці 60 років і старше, але більш високу вплив ультрафіолету в більш ранньому віці була значно пов'язана з ранньої AMD.
  • Птерігіум, або крилоподібні пліва. Ці видимі нарости на поверхні ока можуть викликати проблеми з рогівкою і спотворити ваше зір.
  • Фотокератит, також відомий як снігова сліпота, схожий на сонячний опік рогівки. Це хворобливе запальне стан викликає тимчасову втрату зору.
  • Рак. За даними Фонду по боротьбі з раком шкіри, одна десята частина всіх видів раку шкіри знаходиться на повіку. Вплив УФ-випромінювання, особливо УФ-В, є найбільш поширеною причиною пухлин століття. На додаток до раку навколо ока, щорічно в США діагностується близько 3000 випадків внутрішньоочного раку.
Багато людей не знали, якої шкоди вони отримали в молодості. Дійсно, вплив ультрафіолету накопичується протягом усього життя, а це означає, що ви не можете повернути час назад і усунути вже нанесені ушкодження шкіри або очей. З усім тим, ви можете зменшити ризик погіршення ситуації. І, якщо ви молоді або у вас є маленькі діти, скористайтеся вашої удачею і почніть підвищувати свій захист від сонця вже зараз.

Як залишатися в безпеці?

Сонцезахисні окуляри - найкращий захист ваших очей від небезпечних ультрафіолетових променів, це як сонцезахисний крем для шкіри. При цьому, не всі сонцезахисні окуляри пропонують відповідний захист, тому перевірте етикетки або принесіть їх своєму окуліста, щоб перевірити. Ви хочете переконатися, що ваші штори блокують 100 відсотків ультрафіолетових променів.
Що стосується кольору лінз для сонцезахисних окулярів, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що це практично не впливає на ступінь захисту від ультрафіолету.
З іншого боку, форма рамки грає свою роль. Обтягуючі й закручені рамки оправи забезпечують кращий захист, тому що менше променів може проникати через бічні сторони оправи. Точно так же капелюх з широкими полями може працювати як додатковий.
Також важливо усвідомлювати, що вам потрібно захищати очі, навіть коли похмуро. Пам'ятайте, що навіть взимку відбите ультрафіолетове випромінювання небезпечно. Крім того, влітку промені, відбиті від будівель, піску і озер, можуть становити небезпеку.

Як контактні лінзи можуть допомогти?

Прямий і відбитий сонячне світло, яке світить через бічні сторони, верх і низ очок, відомий як ефект периферійного фокусування світла або як його називають PLF. Дослідження показують, що до 45% ультрафіолетового випромінювання все ще сягає око зверху, знизу і з боків сонцезахисних окулярів.
Оскільки це ультрафіолетове випромінювання шкідливе, багато людей також носять контактні лінзи в якості додаткового захисту.
Дослідження показали, що контактні лінзи, які блокують ультрафіолетове випромінювання, можуть допомогти блокувати периферійне світло, який не можуть блокувати сонцезахисні окуляри. Дійсно, деякі контактні лінзи захищають очі від ультрафіолетового випромінювання і потенційно запобігають ранню катаракту та інші захворювання, пов'язані з ультрафіолетом. Дослідження показують, що використання контактних лінз, які блокують ультрафіолетове випромінювання, знижує ефект PLF на 69% для UVA і на 96% для UVB.
CooperVision і ACUVUE пропонують кращу у своєму класі УФ-блокування, в тому числі лінзи:
Всі лінзи фірми Johnson & Johnson мають захист від ультрафіолетового випромінювання, компанія CooperVision випускає в своїй лінійці лінзи MyDay розроблений для тих, хто вважає за краще додаткові переваги лінз на 1 день. Крім того, він виготовлений з самого здорового матеріалу з 7 м'якими контактними лінзами (силікон-гідрогель) і призначений для щоденного використання, що означає, що ви використовуєте свіжу пару кожен день.

Контактні лінзи фільтрує 85% UVA і 96% UVB-променів.
Звичайно, УФ-поглинаючі контактні лінзи не замінюють захисні УФ-поглинаючі окуляри і тому якщо ви хочете отримати максимально можливий захист, комбінуйте сонцезахисні окуляри й контактні лінзи з УФ-захистом.

Захистити очі від ультрафіолету в Україні.

Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Херсон, Хмельницький, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир.

Часті питання про контактні лінзи

✅ Діапазон цін від 160 грн. до 2822 грн.

✅ Найпопулярніші моделі лінз:
✧ 1-DAY ACUVUE TRU EYE,
✧ 1-DAY ACUVUE MOIST,
✧ О2О2,
✧ AQUAMAX B12.

✅ Лінзи даного типу захищають очі від впливу UV променів, запобігаючи розвитку катаракти, дистрофії рогівки, дегенерації сітківки.

✅ Найпопулярнішими брендами залишаються:
✧ Acuvue,
✧ Johnson & Johnson,
✧ Cooper Vision.