• 0

Ваш кошик порожній

Лінзи з UV фільтром

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
250
893
1536
2179
2822
Тип лінз
Бренд/Виробник
Термін носіння
Тип матеріалу
Сфера (Sph)
Всі
Циліндр (Cyl)
Градус (Ax)
Киснепроникність (Dk/t)
Від
До
11.50
45.38
79.25
113.13
147.00
Вологомісткість,%
Від
До
38.0
44.0
50.0
56.0
62.0
Колір лінз
Колір очей

Топ
  1-Day Acuvue Tru Eye  
1-Day Acuvue Tru Eye
від 899 грн.
30 шт
899 грн.
60 шт
1 744 грн.
90 шт
2 562 грн.
Топ
  Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe  
Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
від 899 грн.
30 шт
899 грн.
60 шт
1 744 грн.
90 шт
2 562 грн.
Новинка
  Acuvue Oasys with Transitions  
Acuvue Oasys with Transitions
від 850 грн.
6 шт
850 грн.
Новинка
  Precision 1  
Precision 1
від 849 грн.
30 шт
849 грн.
60 шт
1 647 грн.
90 шт
2 420 грн.
  1-Day Acuvue Moist  
1-Day Acuvue Moist
від 699 грн.
30 шт
699 грн.
60 шт
1 356 грн.
90 шт
1 992 грн.
Топ
  Acuvue Oasys with Hydraclear Plus  
Acuvue Oasys with Hydraclear Plus
від 790 грн.
6 шт
790 грн.
12 шт
1 533 грн.
  Morning Q 1 Day  
Morning Q 1 Day
від 510 грн.
30 шт
510 грн.
  Biomedics 55 Evolution  
Biomedics 55 Evolution
від 415 грн.
3 шт
415 грн.
6 шт
750 грн.
  Morning BIO  
Morning BIO
від 330 грн.
3 шт
330 грн.
6 шт
590 грн.
  Morning Q 55 UV  
Morning Q 55 UV
від 320 грн.
3 шт
320 грн.
6 шт
580 грн.
  OXY  
OXY
від 540 грн.
3 шт
540 грн.
  Fusion NEW  
Fusion NEW
від 425 грн.
3 шт
425 грн.
6 шт
810 грн.
  Maxima 55 UV  
Maxima 55 UV
від 750 грн.
6 шт
750 грн.
  PRIMA BIO  
PRIMA BIO
від 350 грн.
3 шт
350 грн.
6 шт
650 грн.
  Sofclear  
Sofclear
від 540 грн.
6 шт
540 грн.
Більшість людей знають про ризики раку шкіри, пов'язаних з надмірним впливом ультрафіолетового (УФ) світла. Ось чому ми ретельно наносимо сонцезахисний крем перед виходом на вулицю. Але чи знаєте ви, що так само важливо захищати очі? Ультрафіолетове випромінювання сонця може зашкодити не тільки шкіру повік, а й рогівку, кришталик та інші частини ока. Ультрафіолетове опромінення також сприяє розвитку катаракти, дегенерації жовтої плями й т.д.

Що таке УФ?

Сонце випускає різні типи ультрафіолетових променів, два з яких, є серйозною причиною для занепокоєння. Зокрема, UVA і UVB в повному обсязі поглинаються, коли вони проходять через атмосферу, що означає, що вони становлять небезпеку для очей та шкіри. Ступінь ризику залежить від безлічі факторів, у тому числі від вашого географічного положення (рівні УФ-випромінювання вище в тропічних районах поблизу екватора Землі), висоти над рівнем моря (рівні УФ-випромінювання вище на великих висотах) і часу доби (рівні УФ-випромінювання зазвичай більше від С 10 до 14 годин).
Інші фактори, що впливають на ризик, включають ліки, які ви приймаєте, і ваші конкретні умови. Наприклад, якщо ви перебуваєте в середовищі з великою кількістю поверхонь, що відбивають, таких як пісок і сніг, вплив ультрафіолету набагато вище, ніж якби ви стояли в центрі міста, в тіні безлічі високих будівель.
Дивно, але сезонні зміни надають менший вплив, ніж ви думаєте. Насправді, навіть попри те, що влітку ви відчуваєте більше сонячних променів, зима може бути в два рази небезпечніше, тому що сніг відбиває сонячні промені.

Чому очі в небезпеці?

Хоча ультрафіолетове випромінювання виходить від сонця, у нього є темна сторона, особливо у випадку охорони здоров'я ваших очей. Деякі проблеми із зором були пов'язані з впливом ультрафіолету, в тому числі катаракта, дегенерація жовтої плями, виразки, птеригия, фотокератит, рак ока і багато іншого.
  • Катаракта. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), до 20 відсотків усіх випадків катаракти пов'язані з ультрафіолетовим випромінюванням і предотвратіми.
  • Макулярна дегенерація. Вікова дегенерація жовтої плями (AMD) є основною причиною сліпоти у дорослих у віці 60 років і старше, але більш високу вплив ультрафіолету в більш ранньому віці була значно пов'язана з ранньої AMD.
  • Птерігіум, або крилоподібні пліва. Ці видимі нарости на поверхні ока можуть викликати проблеми з рогівкою і спотворити ваше зір.
  • Фотокератит, також відомий як снігова сліпота, схожий на сонячний опік рогівки. Це хворобливе запальне стан викликає тимчасову втрату зору.
  • Рак. За даними Фонду по боротьбі з раком шкіри, одна десята частина всіх видів раку шкіри знаходиться на повіку. Вплив УФ-випромінювання, особливо УФ-В, є найбільш поширеною причиною пухлин століття. На додаток до раку навколо ока, щорічно в США діагностується близько 3000 випадків внутрішньоочного раку.
Багато людей не знали, якої шкоди вони отримали в молодості. Дійсно, вплив ультрафіолету накопичується протягом усього життя, а це означає, що ви не можете повернути час назад і усунути вже нанесені ушкодження шкіри або очей. З усім тим, ви можете зменшити ризик погіршення ситуації. І, якщо ви молоді або у вас є маленькі діти, скористайтеся вашої удачею і почніть підвищувати свій захист від сонця вже зараз.

Як залишатися в безпеці?

Сонцезахисні окуляри - найкращий захист ваших очей від небезпечних ультрафіолетових променів, це як сонцезахисний крем для шкіри. При цьому, не всі сонцезахисні окуляри пропонують відповідний захист, тому перевірте етикетки або принесіть їх своєму окуліста, щоб перевірити. Ви хочете переконатися, що ваші штори блокують 100 відсотків ультрафіолетових променів.
Що стосується кольору лінз для сонцезахисних окулярів, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що це практично не впливає на ступінь захисту від ультрафіолету.
З іншого боку, форма рамки грає свою роль. Обтягуючі й закручені рамки оправи забезпечують кращий захист, тому що менше променів може проникати через бічні сторони оправи. Точно так же капелюх з широкими полями може працювати як додатковий.
Також важливо усвідомлювати, що вам потрібно захищати очі, навіть коли похмуро. Пам'ятайте, що навіть взимку відбите ультрафіолетове випромінювання небезпечно. Крім того, влітку промені, відбиті від будівель, піску і озер, можуть становити небезпеку.

Як контактні лінзи можуть допомогти?

Прямий і відбитий сонячне світло, яке світить через бічні сторони, верх і низ очок, відомий як ефект периферійного фокусування світла або як його називають PLF. Дослідження показують, що до 45% ультрафіолетового випромінювання все ще сягає око зверху, знизу і з боків сонцезахисних окулярів.
Оскільки це ультрафіолетове випромінювання шкідливе, багато людей також носять контактні лінзи в якості додаткового захисту.
Дослідження показали, що контактні лінзи, які блокують ультрафіолетове випромінювання, можуть допомогти блокувати периферійне світло, який не можуть блокувати сонцезахисні окуляри. Дійсно, деякі контактні лінзи захищають очі від ультрафіолетового випромінювання і потенційно запобігають ранню катаракту та інші захворювання, пов'язані з ультрафіолетом. Дослідження показують, що використання контактних лінз, які блокують ультрафіолетове випромінювання, знижує ефект PLF на 69% для UVA і на 96% для UVB.
CooperVision і ACUVUE пропонують кращу у своєму класі УФ-блокування, в тому числі лінзи:
Всі лінзи фірми Johnson & Johnson мають захист від ультрафіолетового випромінювання, компанія CooperVision випускає в своїй лінійці лінзи MyDay розроблений для тих, хто вважає за краще додаткові переваги лінз на 1 день. Крім того, він виготовлений з самого здорового матеріалу з 7 м'якими контактними лінзами (силікон-гідрогель) і призначений для щоденного використання, що означає, що ви використовуєте свіжу пару кожен день.

Контактні лінзи фільтрує 85% UVA і 96% UVB-променів.
Звичайно, УФ-поглинаючі контактні лінзи не замінюють захисні УФ-поглинаючі окуляри і тому якщо ви хочете отримати максимально можливий захист, комбінуйте сонцезахисні окуляри й контактні лінзи з УФ-захистом.