• 0

Ваш кошик порожній

Торичні лінзи при астигматизмі

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
200
587
973
1360
1746
Тип лінз
Бренд/Виробник
Термін носіння
Тип матеріалу
Сфера (Sph)
Всі
Циліндр (Cyl)
Градус (Ax)
Киснепроникність (Dk/t)
Від
До
16.4
57.3
98.2
139.1
180.0
Вологомісткість,%
Від
До
33
42
51
60
69
УФ-фільтр

Торичні лінзи при астигматизмі - що в них особливого?

Різноманітність контактних лінз дозволяє підібрати підходящу оптику при різних порушеннях зору, включаючи короткозорість, далекозорість та астигматизм - офтальмологічну патологію, через яку людина бачить нечітко, розпливчасто. У такому випадку лікар може порекомендувати вам купити торичні контактні лінзи - вироби з незвичайною сфероциліндрічною формою, здатною забезпечити чіткий і стабільний зір для астігматиків.

Особливості корекції

Підібрати астигматичні контактні лінзи складніше, ніж звичайні сферичні. Особливість астигматизму полягає в зміненій формі рогівки (або кришталика), через що промені світла в очах переломлюються в різних перетинах. Поряд з цим одночасно спостерігаються і інші супутні порушення зору - короткозорість і далекозорість. Тому офтальмологу потрібно правильно визначити для кожного ока сферичні і циліндричні показники оптичної корекції. Якщо вимірювання і розрахунки здійснені правильно, звикання до лінз відбувається легко і швидко.

Види астигматичних лінз

Ви можете купити:

  • жорсткі і м'які (у перших ціна нижче, однак звикання до них займає більше часу);
  • оптику з різних матеріалів - найбільш комфортні для очей гідрогель і силікон-гідрогель, що забезпечують достатню киснепроникність і зволоження;
  • вироби з різним режимом носіння - одноденні і лінзи планової заміни різної частоти (денного носіння, пролонгованої дії, на 2 тижні, на місяць і ін.);
  • звичайні і кольорові торичні лінзи (ціна других зазвичай вище)

Правильний догляд - запорука безпеки очей

Поряд з численними перевагами оптичної корекції зору за допомогою астигматичних лінз, потрібно знати і про їх уразливе місце.
Під час щоденного застосування на лінзах накопичуються природні відкладення і мікроорганізми, через що з'являються неприємні відчуття (різь і печіння в очах, почервоніння), виникає ризик розвитку алергії, інфекцій. Щоб уникнути небажаних явищ, досить дотримуватися простих правил гігієни - регулярно використовувати багатофункціональні розчини для зберігання і ферментні склади для ретельного очищення. Щоб помістити лінзу в спеціальний контейнер, використовуйте пінцет - в каталозі lens.com.ua представлений великий асортимент.