Оправи для окулярів

Рейтинг: 4 - 24 голоса
Рейтинг: 4 - 24 голоса
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 16 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Рейтинг: 4 - 15 голосів

Придбати оправи для окулярів в Україні можна у нас

На сьогоднішній день є багато сучасних аксесуарів, які справляються з дефектами зору, але ще й стають елементами стилю.

Оправи для окулярів надають широкий вибір. Їх можна підібрати та купити для кожної людини під вік та стиль. Її призначення полягає у тому, щоб тримати лінзи перед очима.

Вона складається з двох основних частин:

 • рамка;
 • завушники.
Перша деталь таки тримає самі лінзи. Завушники мають окуляри в заданому місці. Перенісся з'єднує всі ці частини між собою. Вона має бути виготовлена з якісних матеріалів. Адже основне навантаження припадає саме на цей елемент.

Оправа для окулярів має такі різновиди:

 • Ободкові;
 • напівободкові;
 • безободкові.
Перший варіант передбачає повне закриття світлового отвору. Для виготовлення оправ окулярів тут застосовують різні матеріали: від металу до пластику. Їх можна комбінувати.

Друга пропозиція обмежує верхню частину. Як кріплення може використовуватися і нейлонова волосінь.

Останній тип взагалі немає рамки. Лінзи кріпляться за допомогою гвинтових кріплень.

Правила підбору

Як і всі речі оправи для окулярів у Києві чи іншому місті України мають свої розміри. На її внутрішній стороні вказано всі цифри.

Абсолютно все потрібно міряти. Аксесуар для зору повинен підходити під Ваше обличчя. Самі окуляри не сповзають. Значення розміру вибрано правильно.

Перш ніж цікавитись, де купити оправу для окулярів в Україні, завітайте до офтальмолога. Він оцінює загальний стан та дає необхідні рекомендації. З ними Ви і вирушаєте за покупкою. Адже основою окулярів є лінзи, що підбираються залежно від ситуації.

Як вибрати оправу для окулярів залежно від форми обличчя?

На сьогодні в будь-якому інтернет-магазині можна знайти безліч пропозицій. Серед них можна дуже заплутатися. Адже різний аксесуар не підходить всім людям.

Перед тим як купити оправу для окулярів визначтеся з формою обличчя.

Їх виділяють п'ять типажів:

 • овальний;
 • круглий;
 • трикутний;
 • прямокутний;
 • трапецієподібний.
 1. Для цього типу оправа для окулярів у Києві чи іншому місті підбирається найлегше. Адже сюди підійдуть абсолютно усі пропозиції. Тільки треба пам'ятати, що надто великі не гармонійно виглядатимуть із самими рисами.
 2. Власникам круглої особи найкраще підійдуть із прямими лініями. Чоловічі / жіночі оправи для окулярів, таким чином, роблять його не таким круглим. Сюди не підійдуть надто маленькі.
 3. Цей варіант передбачає набуття овальних чи круглих форм. Великі робитимуть обличчя ще більш громіздким.
 4. Інтернет магазин оправи для чоловічих/жіночих окулярів пропонує придбати круглу або овальну оптику, яка пом'якшить риси. Краще не купувати занадто незграбні.
 5. Для останнього типу ідеальним стануть покупки, які візуально збільшать верхню частину. Найкраще купити оправу для окулярів у Києві у формі котячого ока.

Вибрати потрібний варіант досить легко. В інтернет-магазині оправи для окулярів у каталозі мають багато фото та описів. Відразу ж можна купити недорогий або модний варіант. Це залежить від Вашої переваги. Її можна замовити під особисті вимоги. Якщо зважилися придбати оптом, це вийде дешевше, ніж купувати все окремо.

Оправи для окулярів чоловічі / жіночі підбираються ще під стиль одягу. Адже для ділового костюма зовсім не підійдуть аксесуари з незвичайними формами чи яскравими кольорами.

У нашому інтернет-магазині є можливість оправи для окулярів купити у Києві чи іншому місті. Тут представлені товари для будь-яких ситуацій. На сайті розміщено фото в каталогах та основну інформацію з описом. Кожен відвідувач легко ознайомиться із нею. Якщо виникають додаткові питання, зв'яжіться з нами за вказаними контактами. Фахівці організовують консультацію. Ціни на найкращі оправи для окулярів дуже прийнятні. Ми маємо доставку. Ви не пошкодуєте про своє рішення.