• 0

Ваш кошик порожній

Одноденні лінзи

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
75
842
1609
2376
3143
Бренд/Виробник
Тип матеріалу
Радіус (BC)
Сфера (Sph)
Всі
Киснепроникність (Dk/t)
Від
До
19.0
53.3
87.5
121.8
156.0
Вологомісткість,%
Від
До
33
44
56
67
78
УФ-фільтр

Топ
  Biotrue ONEday  
Biotrue ONEday
Топ
  Dailies Total 1  
Dailies Total 1
Акція
  Dailies Aqua Comfort Plus  
Акция! 30+10 шт.
Dailies Aqua Comfort Plus
Акція
  1-Day Acuvue Moist пробні  
Поштучно, пробник!
1-Day Acuvue Moist пробні
Акція
  1-Day Acuvue Tru Eye пробник  
Поштучно, пробник!
1-Day Acuvue Tru Eye пробник
Акція
  Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe пробник  
Поштучно, пробник!
Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe пробник
Акція
  Miru 1day Flat Pack пробник  
Поштучно, пробник!
Miru 1day Flat Pack пробник

Якісні одноденні лінзи для очей

Зір відноситься до основних органам почуттів. Адже ми легко можемо побачити різні предмети на різній відстані. Але, на жаль, з віком або під впливом інших факторів зір погіршується. Сучасна медицина дозволяє бачити чітко навіть при деяких дефектах. Для цього використовують спеціальне обладнання для корекції зору.

Одноразові лінзи є найпопулярнішим варіантом. Адже їх можна підібрати для будь-яких ситуацій. Лікарі стверджують, що ця пропозиція вважається найнебезпечнішим і універсальним для очей, тому їх популярність зростає все більше.

Що собою являють такі контактні лінзи

Одноденні контактні лінзи на відміну від класичних варіантів, які носяться кілька місяців, зовсім не вимагають ніякого догляду за собою. Адже вони надягають тільки на день, а ввечері викидаються. Тепер не треба витрачати час на їх очищення. Особливо це зручно для людей, які багато подорожують. Іноді просто немає можливості взяти з собою спеціальний засіб і контейнер для зберігання.

Багато хто думає, що покупка таких лінз - це невигідна і дорога пропозиція. Але це зовсім не так. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір кращих одноденних кольорових лінз, вартість яких Вас приємно здивує.

  • зручність носіння

  • комфорт;

  • менший відсоток виникнення алергії.

Контактні лінзи одноденні дуже добре підходять для використання в різних ситуаціях. Вони стануть відмінним придбанням для тих, хто користується ними час від часу.

Крім цього на їх поверхні не встигає накопичуватися пил або інше забруднення, на відміну від лінз довгострокового користування. Від цього може з'являтись сухість ока або алергічні реакції. Одноденки таких проблем не мають.

На сьогодні замовити лінзи не становить жодних проблем. Це можна зробити навіть не виходячи з дому. Найкраще зробити покупку оптом для тих, хто буде користуватися ними регулярно.

Сфера застосування одноразових мкл

Одноденні контактні лінзи, відгуки яких позитивні, використовуються ще тоді, коли пацієнтові необхідно навчитися поводитися з ним. Адже постійні, не маючи досвіду поводження, дуже легко пошкодити.

Так само ви можете підібрати їх, для зміни кольору очей . Може здатися, що ціна на них занадто захмарна, але це зовсім не так. У нашому магазині можна знайти дуже дешеві пропозиції, які за якістю не поступаються іншим варіантам більш дорогим аналогам.

Одноденні лінзи в Києві або іншому місті України користуються особливою популярністю серед людей, що ведуть активний спосіб життя, спортсменів і т.д. Також це стане ідеальним рішенням для дітей і підлітків, адже вони дуже часто забувають доглядати за приладами. Купити одноденні кольорові лінзи для них - це позбавлення від всіх проблем із зором і від необхідності чищення.

В нашому інтернет-магазині представлені в широкому асортименті одноденні лінзи для очей за прийнятною ціною. На сайті розміщені основні дані. Кожен відвідувач може легко з ними ознайомитися. Крім цього у нас діє доставка. Якщо цікавлять додаткові питання, то зв'яжіться з нами. Фахівці обов'язково допоможуть. Ви не пошкодуєте про своє рішення.