Двотижневі контактні лінзи

Топ
Рейтинг: 4 - 111 голос
Acuvue Oasys with Hydraclear Plus 6 шт.| двотижневі контактні лінзи Johnson & Johnson
Комплектація
6 шт.
від 1 145 грн.
Рейтинг: 3 - 70 голосів
Acuvue Oasys for Astigmatism Торичні лінзи
Комплектація
6 шт.
від 1 300 грн.
Рейтинг: 4 - 37 голосів
ACUVUE OASYS WITH TRANSITIONS 6 шт.| фотохромні контактні лінзи акувью оазис транзішн
Комплектація
6 шт.
від 1 450 грн.

Комфорт при носінні контактних лінз залежить від тривалості носіння. При використанні оптичних виробів квартальної або місячної заміни було встановлено, що через 14 днів відзначаються дискомфортні відчуття. Тому більшість споживачів віддають перевагу двотижневим лінзам.

Купити двотижневі лінзи з доставкою

В інтернет-магазині «СУПЕРЛЕНС» можна купити різні види двотижневих КЛ.

Двотижневі лінзи Acuvue Oasys

Оазис лінзи двотижневі були створені як вдосконалена модель силікон-гідрогелевих КЛ Acuvue Advance. Завдяки інноваційній технології HYDRACLEAR ® Plus4 і сучасному матеріалу Senofilcon A вони володіють високим показником вмісту вологи і киснепроникності. Тому двотижневі лінзи Acuvue Oasys лікарі рекомендують людям з чутливими очима і тим, у кого навантаження на орган зору підвищено.

Лінзи Air Optix

Компанія Alcon розробила лінійку МКЛ під брендом Air Optix, які можна носити цілий місяць, але виробник і фахівці-офтальмологи рекомендують замінювати їх кожні 2 тижні, особливо тим, хто носить їх тривалий час і навіть вночі спить в них.

Лінзи 2 тижневі Biofinity

Компанія CooperVision розробила силікон-гідрогелеві лінзи Biofinity з заміною через 1 міс. Але, згідно з відгуками споживачів, високі якості і комфорт носіння максимальні в перші 14 днів. Згодом ефективність корекції зору знижується, а подальша експлуатація викликає дискомфорт.

Матеріал двотижневих контактних лінз

Лінзи 2 тижневі виготовляють як з силікон-гідрогелю, так і з гідрогелю.

Класичні гідрогелеві

Сучасні технології дозволили створити модифікації гідрогелю, який за своїми властивостями не поступаються силікон-гідрогелю. Наприклад, це FREEYES - двотижневі контактні лінзи для роботи за комп'ютером.

Силікон-гідрогелеві

Більшість МКЛ виробляють з силікон-гідрогелю. Лінзи Оазис 2 тижні - яскравий представник цієї групи контактної оптики.

2.png

Торичні (астигматичні) двотижневі лінзи

Крім виробництва КЛ з діоптріями (-20 - +20 Д) для корекції далекозорості і короткозорості, відомі світові бренди випускають двотижневі лінзи для астматиків. Наприклад, Acuvue Oasys® for astigmatism зарекомендували себе як одні з кращих, завдяки матеріалу і дизайну. Лінза залишається на місці незалежно від рухів очей, що забезпечує стабільну гостроту зору. Користувач не відчуває дискомфорт при тривалій роботі в приміщенні з кондиціонером.

Режим носіння і догляд

Двотижневі контактні лінзи мають замінюватися через 14 днів. Правильний догляд і зберігання забезпечують стерильність, відсутність відкладень і комфорт.

Додаткові кошти і аксесуари для догляду

Крім розчину для очищення і зберігання МКЛ, використовують спеціальні аксесуари і додаткові кошти.

Контейнери для лінз

Контейнер може бути стаціонарним або входити до складу дорожнього набору.

Розчини для лінз

Дихаючий матеріал лінз вимагає дбайливого догляду. Для очищення і зберігання рекомендується використовувати багатофункціональний розчин.

Краплі для лінз

Для підвищення комфорту, особливо при роботі на відкритому повітрі або в кондиціонованій атмосфері, необхідні зволожуючі краплі для очей.

Скільки коштують двотижневі лінзи

Вартість КЛ залежить від безлічі факторів. В інтернет-магазині «LENS» їх можна купити за доступною ціною.

Як замовити лінзи в нашому магазині

Щоб купити лінзи двотижневі в інтернет-магазині «СУПЕРЛЕНС», досить зайти на сайт, вибрати товар в каталозі і натиснути на клавішу «Продовжити».

Способи оплати та доставки

Оплатити замовлення можна банківською карткою або готівкою при отриманні. Доставка - Новою Поштою або іншої поштової організацією. Кияни можуть оформити доставку кур'єром.

Обмін і повернення

Алгоритм обміну і повернення товарів прописаний на сайті або інформацію можна дізнатися у онлайн-менеджера.

Переваги інтернет магазину «SUPERLENS»

В інтернет-магазині «СУПЕРLENS» можна купити двотижневі лінзи від кращих світових виробників. Оригінальність товарів підтверджена сертифікатами міжнародного зразка. Также на сайті можна отримати професійну консультацію у онлайн-менеджерів і підібрати лінзи по дизайну, діоптріям, режиму носіння.

Замовлення двотижневих лінз містами України.

Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Херсон, Хмельницький, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир.

Часті питання про контактні лінзи

✅ Діапазон цін лінз на 2 тижні від 240 грн. до 630 грн. за упаковку, або від 80 до 105 грн. за шт. ☝без урахування персональних знижок

✅Найпопулярніші моделі в категорії двотижневі лінзи:
ACUVUE OASYS WITH HYDRACLEAR PLUS,
✧ FREEYES.

✅ Переваги двотижневих лінз: зручність, комфорт, гігієна.

✅ Популярні бренди цієї категорії: ✧ Johnson & Johnson (Acuvue),Pegavision.