RU

Ваш кошик порожній

Огляд контактних лінз Biofinity від CooperVision

Топ
   
Biofinity
від 242 грн.
1 шт
242 грн.
3 шт
630 грн.
   
Biofinity XR
від 276 грн.
3 шт
756 грн.
1 шт
276 грн.
   
Biofinity Toric
від 831 грн.
3 шт
831 грн.
   
Biofinity Multifocal
від 936 грн.
3 шт
936 грн.

Лінзи Biofinity - вироби оптичної корекції нового покоління від бренду CooperVision. Продукція реалізується в більш 130 країнах світу, в тому числі в Україні.

Про компанію CooperVision

Компанія CooperVision Inc. (США) була заснована в 1980 р і займає сьогодні III місце, як найбільший виробник м'яких контактних лінз. Завдяки застосуванню інноваційних технологій і сучасних матеріалів продукція компанії конкурентоспроможна і користується підвищеним попитом у споживачів оптики.

Продуктова лінійка лінз

Контактні лінзи Biofinity - це дедалі ширша і оновлювальна лінійка продуктів корегуючої оптики для виправлення дефектів зору:

  • міопії;

  • гіперметропії;

  • пресбіопії;

  • астигматизму.

Biofinity безперервного носіння

Лінзи Biofinity виготовлені за технологією, що забезпечує максимальний доступ кисню до рогівки очей. Тому модель може застосовуватися як в денному, пролонгованому режимі, так і в режимі безперервного носіння. Лінзи Біофініті можна не знімати протягом 30 днів і 30 ночей.

Biofinity XR

Biofinity XR випускають із застосуванням запатентованої технології Aquaform, що забезпечує високий вологовміст і киснепроникність (Dk / t - 160 ед). Тому лінзи цієї моделі можна носити в пролонгованому режимі - до 6 ночей і 7 днів. У виробів цієї моделі широкий діапазон оптичної сили з наступними діоптріями: плюсовій від +12.50 до +15.00 дптр., мінусовій - від -12.50 до -20.00 дптр.

Biofinity Toric

Контактні лінзи Біофініті для корекції астигматизму мають торичну форму. Завдяки довгим молекулам силікону лінзи мають високу Киснепроникність і вміст вологи. Простий підбір і підвищена чіткість картинки як в центрі, так і на периферії роблять цю модель №1 серед подібних виробів.

Biofinity MultiFocal

Мультифокальні лінзи лінійки Biofinity створені на основі 2 технологій:

  • Balanced Progressive Technology ™ - дозволяють лінзам зберігати положення при русі очей, забезпечуючи чіткість зору;

  • Aquaform - підвищений вміст вологи запобігає пересиханню рогівки і лінзи, попереджає дискомфорт, натирання, роздратування.

Biofinity multifocal призначені для виправлення вікової далекозорості - пресбиопии.

8.jpg

Особливості контактних лінз  Biofinity

Biofinity лінзи, за відгуками покупців, мають ряд особливостей, які зробили продукцію цієї лінійки фаворитами в світі контактної оптики.

Наявність асферичної задньої поверхні

Асферична поверхня має більше переваг, ніж сферична. Вона менше відображає променів, тому не «відблискує», має кращу пропускну здатність, і чіткість зору однакова як в центрі, так і на периферії лінзи.

Постійний кут нахилу

Постійний кут нахилу забезпечується технологією Balanced Progressive Technology ™. Завдяки цій методиці лінза точно розташовується на заданому місці і не зміщується навіть при морганні. Це особливо важливо для корекції пресбіопії і астигматизму.

Закруглені краї

Інноваційна методика обробки поверхні і краю робить лінзу максимально гладкою і безпечною. Закруглений край полегшує процес надягання / зняття.

Режими носіння лінз Біофініті

Лінзи Біофініті мають місячний режим заміни і різні режими носіння, що дозволяє спеціалісту підібрати контактний виріб, максимально відповідний індивідуальним побажанням пацієнта і медичним показанням.

Денний

Денний режим носіння контактної оптики передбачає її використання тільки під час денної активності. Рекомендована тривалість носіння становить 8-12 годин. Після цього лінзу потрібно зняти і покласти в контейнер з дезинфікуючим розчином.

Гнучкий

Такий режим означає, що лінзу можна іноді залишати на ніч. У них можна спати, але не більше кількох днів в тиждень. Гнучкий режим дозволяється застосовувати тільки для лінз пролонгованого носіння.

Пролонгований

При пролонгованому режимі лінзи можна носити цілодобово протягом 7 днів і 7 ночей. Але фахівці рекомендують періодично знімати і очищати виріб, щоб уникнути інфікування і гіпоксії.

Відгуки про лінзи Biofinity пролонгованого носіння найзахопленіші. Вони не викликають дискомфорт і переважно застосовуються людьми, яким гострота зору необхідна цілодобово, а також тими, хто не може дотримуватися гігієни використання МКЛ - далекобійники, вахтовики, мандрівники.

Найпопулярніші моделі лінз

Найпопулярнішими є моделі планової заміни. За відгуками, Біофініті лінзи місячні - це комфорт, зручність, високий рівень корекції і доступна ціна. В інтернет-магазині «ЛЕНС» можна придбати найпопулярніші моделі лінійки:

Оригінальність продукту підтверджують сертифікати якості міжнародного зразка.

Клінічні дослідження лінз Biofinity

Безпека і ефективність лінз Біофініті підтверджена численними клінічними дослідженнями. Для їх виробництва використовуються високотехнологічні лінії, робототехніка, сучасні матеріали. Компанія CooperVision запатентувала кілька інноваційних технологій, які зробили продукцію високо конкурентною.

Технологія Aquaform

Однією з технологій, застосовуваних у виробництві контактної оптики лінійки Біофініті, є Акваформ. Ця технологія дозволила отримати силікон-гідрогель 3-го покоління з підвищеними показниками вмісту вологи і киснепроникності.

Довголанцюгові молекули силікону мають підвищену еластичність і створюють великий осередок структури матеріалу. Через ці осередки до рогівки надходить близько 100% кисню, як з атмосфери, так і з капілярів кровоносної системи, завдяки чому матеріал називають «дихаючим».

Гідрогель, включений до складу полімеру, акумулює воду, зберігаючи зволоженість матеріалу і підтримуючи комфорт протягом дня. Зволожуючі краплі допомагають підтримувати гідратацію лінзи в несприятливих умовах. Правильний догляд і стерильність забезпечують спеціальні розчини, розроблені Купер Віжн.

Де можна придбати лінзи Biofinity

Сьогодні в Україні найвигідніше купувати контактні лінзи компанії CooperVision в інтернет-магазині «ЛЕНС». Простота оформлення замовлення, швидкість доставки, доступність цін роблять покупки в «ЛЕНС» привабливими для все більшої кількості українців. На сайті можна придбати за рецептом лінзи і різні аксесуари для догляду за ними, отримати безкоштовну консультацію фахівця.

Часті питання

Як довго можна носити лінзи Biofinity?

Всі лінзи, представлені в каталозі, місячної заміни.

У чому особливість лінз Біофініті?

Висока киснепроникність, підвищений вміст вологи і технологія автоматичного збереження положення.

Які лінзи Біофініті найкращі?

Всі моделі лінійки Біофініті визнані кращими зразками контактної оптики.

Які види лінз випускає Biofinity?

Лінзи для корекції:

міопії;

гіперметропії;

пресбіопії;

астигматизму.

З якого матеріалу роблять лінзи Biofinity?

З силікон-гідрогелю 3-го покоління Комфілкон A.