• 0

Ваш кошик порожній

Лінзи Biofinity: контактні, торичні, мультифокальні

Топ
   
Biofinity
от 242 грн.
1 шт
242 грн.
3 шт
630 грн.
6 шт
1 222 грн.
   
Biofinity XR
от 756 грн.
3 шт
756 грн.
6 шт
1 467 грн.
   
Biofinity Toric
от 319 грн.
1 шт
319 грн.
2 шт
606 грн.
3 шт
831 грн.
   
Biofinity Multifocal
от 359 грн.
1 шт
359 грн.
2 шт
682 грн.
3 шт
936 грн.

Biofinity контактні лінзи, виготовлені компанією CooperVision , є одними з найбільш зручних контактних лінз, доступних на ринку.

Контактні лінзи Biofinity є єдиними лінзами, виготовленими за технологією AQUAFORM , що робить лінзи зручними та комфортними при використанні.

Контактні лінзи Biofinity призначені для заміни після 30 днів використання. Вони також схвалені FDA на термін до семи днів безперервного носіння; тим не менш, зняття і очищення лінз щовечора рекомендується для досягнення максимального комфорту. У той час як виробник рекомендує щомісячний графік заміни, важливо проконсультуватися з професіоналом по догляду за очима, і про графік заміни який підходить вам.

Технологія AQUAFORM

Технологія AQUAFORM дозволяє більшій кількості кисню проходити до ваших очей, що зменшує роздратування і дискомфорт. Крім того, контактні лінзи Biofinity зроблені, щоб залишатися вологими навіть протягом тривалого періоду часу. У той час як інші марки контактних лінз виготовлені з штучними покриттями і зволожуючі агентикоторих часто розсіюються і втрачають свої ефекти.

Оскільки контактні лінзи Biofinity зроблені з високим рівнем вмісту води, вони особливо стійкі до дегідратації і стійкі до поверхневих відкладень, які є поширеними причинами роздратування для тих, хто носить контактні лінзи. Це також означає, що людям, які носять лінзи Біофініті, не будуть потрібні зволожуючі капели протягом дня.

Ще одна особливість технології AQUAFORM - низький модуль пружності, який впливає на ступінь гнучкості лінзи. Оскільки Biofinity лінзи мають низький модуль, вони є м'якими і гнучкими, що робить лінзи більш комфортними для користувача. Вирішуючи загальні причини роздратування очей, стає ясно, що контактні лінзи Biofinity зроблені для здоров'я ваших очей.

Існують різні варіації контактних лінз Biofinity.

Чи ви короткозорі або далекоглядним, сімейство продуктів Biofinity має контактні лінзи відповідно до ваших конкретних потреб корекції зору.

Біофініті контактні лінзи є кращими серед контактних лінз, які забезпечують сучасний рівень комфорту і чітке зір.

Біофініті XR призначені для корекції великих діоптрій до +/- 20 діоптрій.

Біофініті торик спеціально розроблений для тих хто носить лінзи з астигматизмом.

Для тих, хто носить контактні лінзи для корекції пресбіопії (нездатність зосередитися на об'єктах близької відстані), є Біофініті мультіфокал . Ці лінзи задовольняють потребу в чіткому зорі як в далечінь так і в безпосередній близькості.

Lens раді запропонувати бренд Biofinity за найнижчими цінами.

Замовити лінзи Biofinity можна в Lens.com.ua і насолоджуватися швидкою доставкою та якісними лінзами гідними ваших очей он-лайн на сайті або за телефонами:

  • в Києві: (044) 221-34-39
  • в Дніпро: (056) 796-83-29
  • в Інших містах України: (063) 796-83-29