• 0

Ваш кошик порожній

Кольорові лінзи

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
270
522
774
1026
1278
Бренд/Виробник
Термін носіння
Тип матеріалу
Радіус (BC)
Сфера (Sph)
Всі
Киснепроникність (Dk/t)
Від
До
11.50
36.13
60.75
85.38
110.00
Вологомісткість,%
Від
До
33.0
42.0
51.0
60.0
69.0
УФ-фільтр

Кольорові лінзи: види і особливості

Завдяки старанням виробників контактні лінзи можна використовувати не тільки для корекції зору, але і в естетичних цілях. Хочете «приміряти» новий красивий колір для очей? Мрієте стати на найближчій вечірці в незвичному образі? Чи приймаєте участь в постановках і потрібно змінитися до невпізнання? У будь-якому з цих випадків допоможуть кольорові лінзи, які в LENS.com.ua можна замовити зовсім недорого.

Краса або функціональність?

Цей вид оптики відрізняється не тільки кольором і вартістю.
  1. Можна замовити кольорові лінзи для поліпшення зору з діоптріями або оптику для людей, у яких немає офтальмологічних проблем.
  2. Асортимент включає кольори і відтінки (тоновані) варіанти. За допомогою кольорових аналогів можна радикально змінити колір, наприклад, власник темно-карих очей в один момент може стати блакитнооким, а сірі очі можуть перетворитися в смарагдово-зелені або бурштинові. Засоби відтінків лінзи допомагають зробити природний колір більш яскравим і виразним, а ось «освітлити» темні очі не вийде. Окремо варто згадати карнавальні моделі - це оптика з незвичайними ефектами і відтінками, наприклад, з вкрапленнями або ефектом «котяче око».
  3. З огляду на потреби різних категорій користувачів, виробники випускають одноденні і кольорові моделі тривалого носіння, наприклад, оптику можна носити з обов'язковою заміною один раз в 1, 3 місяці або довше.

В Києві можна купити контактні кольорові лінзи з різним режимом носіння, ціна оптики залежить від матеріалу виготовлення, характеристик і виробника. Скільки коштує той чи інший вид оптики, ви зможете легко побачити на нашому сайті.

Особливості вибору

Незалежно від того, чи маєте ви хороший зір або страждаєте від короткозорості або астигматизму, перед покупкою контактних лінз і зміною колеру очей проконсультуйтеся з лікарем. При підборі виробу потрібно знати такі параметри, як радіус кривизни і діаметр райдужної оболонки - від цього залежать посадка лінзи і естетичний ефект. Що стосується кольору, то це справа смаку, а уточнити відтінок можна за спеціальними каталогами.

Безпека користування

В продукції використовуються нешкідливі барвники, до того ж вони не стикаються з оболонкою ока, оскільки фарбують пігменти знаходяться всередині лінзи, а не на її поверхні. В іншому безпека носіння залежить від користувача - при дотриманні термінів застосування і правил догляду за оптикою проблем не виникає. Ніколи не дозволяйте нікому іншому «приміряти» і користуватися вашими аксесуарами. Купуючи кольорові лінзи в Києві в нашому інтернет-магазині онлайн, ви можете отримати безкоштовну доставку кур'єром.