Рейтинг: 3 - 26 голосів
Kodak 1.5 CleAR | Лінзи для окулярів
від 390 грн.
Рейтинг: 3 - 76 голосів
Kodak 1.6 CleAR | Лінзи для окулярів
від 850 грн.
Топ
Рейтинг: 3 - 58 голосів
Kodak AS 1.6 Clean'N'CleAR Blue UV | Лінзи для окулярів
від 1 250 грн.
Рейтинг: 3 - 52 голоса
Kodak AS 1.67 Clean'N'CleAR | Лінзи для окулярів
від 1 450 грн.
Акція
Топ
Знижка -20%
Рейтинг: 3 - 72 голоса
Kodak EvoSun Photo Brown/Grey 1.56 CleAR | Лінзи для окулярів
від 960 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 12 голосів
Seiko 1.50 Super Clean Coat (SCC) Лінзи для окулярів
від 600 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 12 голосів
Seiko 1.60 Super Clean Coat (SCC) Лінзи для окулярів
від 1 280 грн.
Акція
Розпродаж!
Рейтинг: 4 - 32 голоса
Seiko 1.67 Super Clean Coat (SCC) Лінзи для окулярів
від 1 300 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Seiko 1.50 Super Resistant Blue (SRB) | Лінзи для комп'ютера
від 1 320 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 22 голоса
Лінзи для комп'ютера Seiko 1.60 Super Resistant Blue (SRB)
від 2 120 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 26 голосів
Seiko 1.60 AS Super Clean Coat (SCC) Асферичні лінзи для окулярів
від 1 720 грн.
Акція
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Seiko 1.67 AS Super Clean Coat (SCC) Лінзи для окулярів
від 2 360 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 15 голосів
Асферичні лінзи для окулярів Seiko 1.74 AS Super Clean Coat (SCC)
від 3 440 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 5 - 10 голосів
Бі-асферичні лінзи Seiko AZ 1.67 Super Clean Coat (SCC) для окулярів
від 3 360 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 13 голосів
Seiko AZ 1.74 Super Clean Coat (SCC) лінзи для окулярів
від 5 560 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 12 голосів
Seiko 1.50 Sensity 2 Super Resistant Coat Brown/Grey Лінзи для окулярів
від 2 800 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 16 голосів
Starvision Jet Star 1.67 AS HSC Асферичні лінзи для окулярів
від 1 160 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 13 голосів
Starvision Jet Star 1.60 AS HSC Лінзи для окулярів
від 756 грн.
Знижка 20%
Рейтинг: 4 - 12 голосів
Starvision Jet Star 1.60 HSC Лінзи для окулярів
від 640 грн.
Рейтинг: 3 - 9 голосів
Essilor 1.5 Orma Clear Crizal Easy Pro Лінзи для окулярів
від 1 209 грн.
Рейтинг: 3 - 36 голосів
Divel Italia 1.61 Silken White Blue Natural Лінзи для окулярів
від 1 584 грн.
Рейтинг: 3 - 14 голосів
Лінзи для окулярів Divel Italia 1.61 Silken Blue Natural
від 1 276 грн.
Рейтинг: 5 - 2 голоса
Лінзи для комп'ютера Divel Italia 1.61 Silken Blue Natural WOW
від 1 980 грн.
Рейтинг: 4 - 7 голосів
Divel Italia 1.67 AS Silken Асферичні лінзи для окулярів
від 1 664 грн.

Як вибрати лінзи для окулярів

Можливо, найважливішою частиною процесу купівлі окулярів є вибір правильних окулярних лінз. Якість ваших лінз, їхні характеристики та покриття впливають на те, наскільки ви задоволені своїми окулярами. Сьогодні на ринку представлено так багато варіантів, тому може бути важко вирішити, який тип окулярних лінз найкраще підходить для вас і вашого унікального способу життя.

Правильно підібрані лінзи коригують ваш зір, захищають ваші очі та (з певним покриттям) протистоять будь-якому впливу – від подряпин до УФ-променів. 

Але не кожна пара окулярів має однаковий тип лінз або матеріалів для лінз. Найкращі лінзи для ваших окулярів залежатимуть від вашого рецепта та унікальних візуальних потреб, а також від додаткових переваг, які ви хочете отримати від оправи. 


Види оптичних лінз для корекції зору

Однофокальні лінзи

Монофокальні лінзи ідеально підходять для корекції міопії (короткозорості) або гіперметропії (далекозорості), або астигматизму. Іншими словами, вони мають єдину оптичну корекцію по всій лінзі. Оскільки цей тип лінз призначений для однієї корекції зору, він забезпечує найбільшу площу огляду в порівнянні з іншими типами лінз.

Якщо ви далекозорі, ваші лінзи будуть товщі в центрі і тонші на периферії. Далекозорий рецепт пишуть зі знаком «плюс», наприклад +2,00 діоптрії (D).

Якщо ви короткозорі, ваші лінзи будуть тоншими в центрі та товщі на периферії. Рецепт для короткозорих пишуться зі знаком «мінус», наприклад -2,00 діоптрії (D).


Біфокальні лінзи

Призначені для корекції двох різних рецептів, як правило, комбінації корекції на відстані та поблизу. Вони допомагають виправити як далекозорість, так і зір поблизу. Їх можна розрізнити за видимим сегментом знизу лінзи.


Трифокальні лінзи

Поділяються на три зони: одну для зору поблизу, одну для проміжного зору та одну для зору вдалину. Як і біфокальні окуляри, трифокальні лінзи помітно розмежовують свої різні зони видимою лінією. 


Прогресивні лінзи

Розроблені з плавним прогресуванням від рецепту для далі в верхній частини лінзи до ближнього. Це унікальні лінзи, розроблені для бездоганної корекції зору на відстані, середнього та близького зору. Оскільки ці лінзи дуже персоналізовані, вони можуть скорегувати навіть найбільш унікальні очі та забезпечують усі переваги біфокальних лінз без очевидної горизонтальної лінії. Прогресивні лінзи стали лінзами вибору для більшості людей з пресбіопією.


Типи матеріалів лінз для окулярів

Матеріал лінзи – це величезна частина її продуктивності. Незважаючи на те, що лінзи окулярів можуть виглядати дуже схожими одна на одну, вони можуть бути виготовлені з широкого спектру пластмас, кожна з яких має різні властивості, або зі скла. 

За останні роки перехід від скляних лінз до пластикових революційно змінив наш спосіб бачення. У минулому лінзи для окулярів виготовляли зі скла. Проте в останні роки лінзи перейшли на міцний пластик, який легший за вагою та менш схильний до ламання, що забезпечує більший комфорт.


Скляні лінзи

Якщо ви дійсно цього хочете, ви все ще можете оснастити свої окуляри скляними лінзами, але знайте, що ви ризикуєте. Надзвичайно чітке бачення, яке забезпечує скло, врівноважується його крихкістю та вагою. Якщо вони розіб’ються, скляні лінзи стануть небезпечними та можуть пошкодити очі та шкіру. Тому більшість постачальників окулярів більше не використовують цей тип лінз у своїх оправах. 


Пластикові лінзи CR-39

Пластикові лінзи CR-39 з’явилися на сцені в 1940-х роках як більш доступна і менш вагома альтернатива скляним лінзам. Мало того, що вони менш схильні до розбиття, ніж їхні попередники, їх значення за Аббе становить трохи менше 60 — це найвищий показник серед усіх пластикових лінз. 

Однак пластикові лінзи CR-39 можуть бути трохи товщі, ніж інші пластикові варіанти, і зазвичай підходять лише для слабших рецептів.


Полікарбонатні лінзи

Полікарбонатні лінзи мають вищий показник заломлення, ніж лінзи CR-39, тому вони легші і з кращою ефективністю заломлення. Вони також досить міцні та стійкі до ударів. Ця якість робить їх додатковим захистом для ваших очей, і оптики часто рекомендують їх як дітям, так і дорослим. Вони є надійним продуктом у світі лінз і входять у стандартну комплектацію всіх наших окулярів. 


Пластикові лінзи з високим індексом

Пластикові лінзи з високим показником заломлення. Це означає, що вони можуть виправляти серйозніші порушення рефракції, не будучи надто громіздкими. Зазвичай вони трохи дорожчі за інші типи лінз. Чим вищий індекс, тим тонша лінза — лінза з індексом 1,74 може бути на 50 відсотків тоншою за звичайну лінзу з індексом 1,5 за того самого рецепту.


Індекс окулярної лінзи

Індекс вашої лінзи, який також називають показником заломлення або індексом заломлення, — це число, яке показує, наскільки ефективно матеріал згинає або заломлює світло. Для вас це означає, що тонша лінза з високим індексом працюватиме так само, як і товстий набір стандартних лінз із низьким індексом.

Ось чому лінзи з високим показником заломлення (найчастіше 1,67 і 1,74) зазвичай рекомендуються людям з дуже сильними рецептами. Вони містять велику потужність у тонкій зручній упаковці.  Superlens пропонує лінзи з індексом до 1,74.

  • 1,5 індекс (1,54; 1,55; 1,56)  — стандартна лінза. Якщо ви шукаєте економний варіант для своїх лінз і маєте слабший рецепт, ці лінзи можуть стати для вас правильним вибором. Цей індекс найбільше підходить для рецептів з корекцією SPH +/-2,25 і нижче або з корекцією CYL +/-1,50 і нижче.
  • 1,6 індекс (1,61) — потоншена лінза. Ці стильні, надтонкі лінзи є чудовим вибором для людей із великим рецепьлм або особливо тонкою оправою. Ці лінзи підходять для людей із корекцією SPH від +/-4,25 до +/-6,75 та корекцією CYL від +/-2,25 до +/-3,00.
  • 1,67 індекс — ультратонка лінза. Ці легкі та тонкі лінзи гарантують, що ваші очі не виглядатимуть спотвореними через вищий рецепт. Якщо у вас є особливо сильний рецепт, це найкращий вибір для вас. Зазвичай ми рекомендуємо ці лінзи людям із корекцією SPH від +/-7,00 до +/-9,00, а корекцією CYL від +/-3,25 до +/-4,00.
  • 1,74 індекс — надтонка лінза. Найтонші лінзи розроблені для найсильніших рецептів. Будь тонше, і вони зникнуть! Ці лінзи найкраще підходять для рецептів із корекцією SPH від +/-9,25 і вище, а корекцією CYL від +/-4,25 до +/-6,00.

Покриття лінз

Після того, як ви визначитеся з типом лінз і матеріалом, ви зможете додатково обрати спеціальні покриття для своїх лінз. Покриття може надати вашим лінзам різні властивості, змушуючи їх по-різному поводитися залежно від середовища. Деякі змінюють кольори залежно від освітлення, а інші забезпечують захист від подряпин або сонця. Щоб краще зрозуміти доступні вам варіанти; ми перерахували деякі з покриттів, доступних у нашому каталозі, і те, що вони можуть зробити для вас.


Зміцнююче 

Покриття проти подряпин збільшує довговічність лінз. Призначені для захисту оптичних лінз від подряпин і затирання. Зазвичай вони являють собою захисне покриття на зовнішній поверхні лінзи, яке служить бар’єром для дрібних подряпин. Це робить поверхню лінзи твердішою та міцнішою, що робить лінзи стійкими до подряпин.


Антиблікове

Антиблікове покриття, або AR покриття, є ще одним корисним покриттям для будь-якої пари окулярів. Воно запобігає відбиванню світла від лінз, позбавляє від дратівливих відблисків на ваших лінзах спричинених комп’ютерами та світильниками. Вони також роблять ваші лінзи майже невидимими, роблячи ваші лінзи меншою перешкодою для світла.


Гідрофобне

Водовідштовхувальні покриття запобігають потраплянню крапельок води, бруду та плям на лінзи, допомагає підтримувати їхню чистоту та зменшує потребу в їх регулярному чищенні. Лінзи з цим преміальним покриттям залишаються кришталево прозорими вдвічі довше, ніж звичайні окуляри!


УФ-захисне

УФ-захисні покриття зменшують кількість ультрафіолетового випромінювання, що проходить через лінзу. Це допомагає зменшити кількість шкідливого впливу сонця, яке може призвести до таких проблем з очима, як катаракта, птеригіум, дегенерація жовтої плями. Блокування UVA- та UVB-променів є обов’язковим для здоров’я очей.


Фільтр синього світла

Найбільшим джерелом потенційної шкоди від цифрових екранів є синє світло. Ця частина візуального спектру являє собою світло з короткою довжиною хвилі, яке можна знайти практично в усьому, від сонячного світла до комп’ютерних екранів. Якщо ви часто користуєтеся екранами (більшість із нас), можливо, вам варто розглянути лінзи з фільтром синього світла . Ці типи лінз відфільтровують більше синього світла, випромінюваного електронікою, ніж класичні лінзи, і можуть допомогти відкалібрувати ваш цикл сну. 


Фотохромне

Фотохроматична світлочутлива обробка, яку часто називають адаптивною до світла, полягає в тому, що зазвичай прозора лінза стає темною під дією прямого ультрафіолетового сонячного світла та знову стає прозорою, коли знаходиться в приміщенні (без ультрафіолетового випромінювання). Це особливо корисно під час частого переходу з внутрішнього середовища на вулицю протягом дня, оскільки воно працює як сонцезахисні окуляри на вулиці.


Поляризоване

Це покриття зменшує дратівливі, а часом і небезпечні, відблиски на ваших лінзах, створювані водою, дорогами та іншими поверхнями. Ці відображення можуть відволікати, створюючи небезпеку для вас. Поляризаційну обробку можна знайти в сонцезахисних окулярах для зменшення відблисків. Вони працюють, блокуючи горизонтальні світлові промені, та покращують кольори та контрасти.


Кольорове відтінкове

Деякі окуляри мають тоновані лінзи виключно для стилю, тоді як інші тоновані лінзи мають певну мету, наприклад, допомагають при симптомах мігрені або для ігор. Ці лінзи ідеально підходять для людей, які хочуть додати більше кольорів у свій світ, а також у свій загальний вигляд.


Градієнтне відтінкове

Покриття лінз з градієнтним відтінком є ​​чудовим вибором для носіння на сонці. Ці лінзи мають темний відтінок у верхній частині лінзи, а потім поступово світлішають до низу. Отримані лінзи забезпечать власнику достатньо захисту від сонця, а також приватність, і пропонують різний ступінь освітлення.


Дзеркальне тонувальне

Дзеркальні лінзи захищають ваші очі від яскравого світла та роблять сонцезахисні окуляри повністю відбиваючими. Якщо ви хочете додати своєму образу трохи загадковості або просто хочете приховати очі від сторонніх, ви можете подивитися на дзеркальне покриття своїх лінз.


Як вибрати найкращі лінзи для окулярів

Ваш зір надзвичайно важливий для вашого повсякденного життя, тому вам потрібні окуляри з лінзами, які оптимізують ваш зір. Вибираючи найкращі окулярні лінзи для вас, ви повинні враховувати все, від вашого рецепта та ціни до індивідуальних покриттів, які відповідають вашому стилю життя.

Ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати ідеальний об’єктив, який відповідає вашим вимогам.


Правильний рецепт

Важливо регулярно перевіряти очі, щоб визначити найновіший рецепт. Неправильні або прострочені рецепти можуть призвести до погіршення зору або втоми зору та головного болю.


Правильний тип лінз

Правильний тип лінз буде залежати від вашого рецепта та потреб зору. Спосіб життя та робоче середовище також є факторами, які потрібно враховувати при виборі типу лінз.


Матеріал лінз

Матеріал лінз має значення при виборі лінз. Високі рецепти роблять лінзи товщими, тому вибір матеріалу для лінз з високим індексом допоможе зменшити товщину лінз.


Ваш спосіб життя

Враховуйте свій спосіб життя та потреби зору в цілому. Наприклад, ви можете весь день сидіти в офісі на роботі, а у вихідні насолоджуватися бігом або спортом на свіжому повітрі. У цьому випадку ви можете скористатися конструкцією лінзи з розширеним фокусом, щоб краще бачити екрани та документи на роботі, і сонцезахисними окулярами з поляризацією для активного відпочинку.


Якщо ви все ще не впевнені, який тип лінз вам потрібен, звертайтесь до нас. Фахівці магазину Superlens зможуть надати експертні рекомендації. Або користуючись відбором подивіться на різноманітні варіанти лінз вже сьогодні!