Ваш кошик порожній

Лінзи для окулярів

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
99
1024
1950
2875
3800
Бренд/Виробник
Тип лінзи
Кількість оптичних зон
Дизайн
Тип матеріалу
Індекс лінзи
Колір відблиску
Маркованна лінза
Сфера (Sph)
Всі
Циліндр (Cyl)
УФ-фільтр

Кращі лінзи для окулярів можна знайти у нас

Багато сучасних людей скаржаться на різні проблеми із зором. Адже під впливом різних негативних факторів це все посилюється. Медицина за допомогою спеціальних пристосувань знайшла вихід з цієї ситуації.

На сьогодні спеціалізований магазин пропонує дуже багато варіантів. Всі вони між собою відрізняються. Їх треба купувати тільки з рекомендації офтальмолога. Особливо це стосується підбору лінз. Адже вони випускаються з різними діоптріями.

Лінзи для окулярів мають своє призначення. Вони купуються тільки після повного обстеження. Адже вони вирішують багато проблем: короткозорість, далекозорість і т.д.

Лінзи для окулярів в Києві або іншому місті в магазині оптики підбираються строго за рецептом. Дуже часто на кожне око потрібні різні діоптрії.

Перш ніж купити лінзи для окулярів необхідно врахувати такі критерії вибору:

  • виробник:
  • матеріал виготовлення;

  • зовнішній вигляд.

Правила вибору

  1. На сьогодні багато країн займаються виготовленням оптики. Між собою вона відрізняється ціною і відповідно якістю. Абсолютно всі лікарі не рекомендують купувати занадто дешеві. Адже вони довго не прослужать і можуть навіть завдати шкоди. На оптичному ринку України представлені лінзи для окулярів німецькі з Німеччини, японські з Японії, з Франції, і Польщі. Дуже популярні на сьогодні корейські лінзи для окулярів. Вони поєднують в собі прийнятну вартість і основні характеристики. Ці виробники знаходяться вже багато років на ринку, тому знають про всі вимоги. Вартість лінз для окулярів залежить від бренду фірми виробника.
  2. Сучасну оптику виготовляють не тільки зі скла. Пластикові лінзи для окулярів зовсім не поступаються за якістю. У деяких випадках вони мають навіть більше переваг. Ціна теж дуже приємна.
  3. Зовнішній вигляд має кілька варіантів:

  • сферичні;
  • асферічесіке лінзи в окуляри;

  • біфокальні;

  • прогресивні.

Якщо відповідати на питання, які оптичні лінзи для окулярів краще, то вони всі мають свої переваги. Підбираються вони в залежності від проблеми. Адже кожна з них має своє призначення.

В нашому інтернет-магазині є можливість лінзи для окулярів купити під різну ситуацію. На сайті розміщені фото в каталогах і основна інформація з описом. Кожен відвідувач легко з нею ознайомиться. Якщо виникають додаткові питання, то зв'яжіться з нами за вказаними контактами. Фахівці організують консультацію. Лінзи для окулярів з Кореї, ціна яких дуже прийнятна, виготовлені з якісних матеріалів. У нас діє доставка. Ви не пошкодуєте про своє рішення.