RU

Ваш кошик порожній

Корисно знати


Якщо ви маєте задовгі нігті - як комфортно та швидко надівати чи знімати контактні лінзи

Унікальна технологія Aquaform Comfort Science - винахід Cooper Vision - створює природно зволожені контактні лінзи

Велика частина хворих акантамебним кератитом люди, які носять контактні лінзи. Що це за хвороби і як вберегти своє здоров'я.

Чому можливий дискомфорт при носінні контактних лінз? З якими проблемами можуть зіткнутися власники такого виду корекції зору?

Поради для молодих батьків, по догляду за очима маленьких дітей.

Базова кривизна лінзи - основний параметр вибору контактних лінз. Як правильно визначити цей параметр? Що потрібно знати перед покупкою МКЛ?

Що станеться з контактними лінзами, якщо плакати не знімаючи їх? З якими проблемами можна зіткнутися використовуючи лінзи в повсякденному житті?

Підготовка до короткої відпустки або ділової поїздки може бути напруженою - і для носія контактних лінз ще більш важливо планувати все заздалегідь, щоб у вас було все, що вам потрібно для турботи про ваші очі.

Ви коли-небудь замислювалися, які контактні лінзи краще: Одноденні або Щомісячні?
У нашому калькуляторі ми постаралися порахувати реальну вартість одного дня носіння, і скільки коштує запас лінз на три місяці.

У цій статті ви дізнаєтеся багато цікавого про те, як вибрати кольорові лінзи для очей темного кольору.

Корисні поради та огляд кольорових лінз для власників світлих очей


Корисні рекомендації для власників чутливих очей

Корисна інформація для носіїв контактних лінз про те, як поєднати сон і лінзи. Варто грати в лотерею зі своїм здоров'ям та прислухатися до порад з форумів чи все таки керуватися рекомендаціями врачів та виробників лінз.

Найважливіше про режими носіння контактних лінз

За допомогою стандартної пари окулярів для читання ваш зір дуже обмежений; з окулярами для читання і дали Ви погано бачите на середніх відстанях; з прогресивними лінзами, Ви можете бачити чітко на всіх відстанях.

Вам необходимо четкое зрение как для близи, так и для дали. Офтальмолог прописал Вам две пары очков и Вам приходится их постоянно менять, чтобы комфортно работать. Предлагаем Вам почитать о бифокальных очках.

Все, що ви хотіли знати про носіння кольорових контактних лінз

Почему Вы выбираете компромисс между прочностью линзы и защитой от загрязнения с легкой очисткой, когда вы можете иметь новые линзы ZEISS с покрытием DuraVision Platinum? Эти легкие линзы очень прочные, устойчивые к грязи и легко чистятся, предлагая первоклассные антиотражающие свойства. 

Покриття надають ідеальний штрих вашим окулярам. Вони перетворюють окуляри в шедевр технологій, які допоможуть вам насолодитися комфортним зором.
В окулярах не повинно бути відбивання - видимих для себе або для інших? Ваші нові окуляри призначені для постійного носіння або ж є лише тимчасовим рішенням і не вимагають максимального терміну служби і комфорту?

Прості, але не очевидні для багатьох дорослих, рекомендації про те, як вибрати контактні лінзи для дітей.