• 0

Ваш кошик порожній

Лінзи на 1 місяць

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
114
516
918
1320
1722
Бренд/Виробник
Тип матеріалу
Сфера (Sph)
Всі
Киснепроникність (Dk/t)
Від
До
22.05
60.29
98.53
136.76
175.00
Вологомісткість,%
Від
До
24
34
43
53
62
УФ-фільтр

Місячні лінзи: що про них треба знати

Виробники контактних лінз так швидко вдосконалюють свою продукцію, що вона практично позбавлені недоліків, звичайно, за умови, що користувачі дотримуються всіх вимог по експлуатації та догляду за оптикою. Одним з мінусів вважається процедура одягання і знімання - маніпуляція не найприємніша. Однак, як показує практика, складності виникають тільки у новачків - з часом процес доводиться до автоматизму і займає лічені секунди. Крім того, існують лінзи тривалого носіння, наприклад, на місяць - деякі моделі можна носити тижнями, не знімаючи.

Особливості носіння щомісячних лінз

У відомих брендів, включаючи Avaira, Air Optix Aqua, Biofinity, Cooper Vision, Interojo, OkVision та ін., є фірмова лінійка з місячними лінзами. Замовити підходящий варіант в Києві можна в інтернет-магазині LENS.com.ua.
Перед тим, як придбати контактні лінзи на місяць, треба запитати у офтальмолога, який графік носіння краще для вашого зору. У продажу представлені вироби:
  • з денним режимом - їх можна носити 8-14 годин, на ніч залишати не можна;
  • з пролонгованим режимом - допускається цілодобове носіння протягом декількох днів поспіль (зазвичай до 6 діб);
  • з безперервним носінням - оптика, яку можна носити, не знімаючи, цілий місяць.

  • Не порушуйте вказаний виробником режим носіння - від цього залежить здоров'я очей. Зверніть увагу на характеристики оптичних виробів - при виробництві використовуються матеріали з різними показниками вмісту вологи і киснепроникності. У лінз з пролонгованою дією повітропроникність істотно вище, тому їх можна носити довше.

    Подбай про свої очі

    Тим, хто купує лінзи щомісячної заміни, потрібно налаштуватися на те, що вони вимагають простого, але регулярного догляду. На відміну від одноразових виробів, які викидаються після разового використання, такі вироби потрібно очищати. Після контакту з очима на оптиці залишаються відкладення, і якщо їх не прибирати, виникає ризик розмноження шкідливих мікроорганізмів, появи алергії і розвитку офтальмологічних захворювань. Щоб цього уникнути, достатньо промивати лінзи за допомогою спеціальних розчинів: для щоденного догляду випускають багатофункціональні склади, а для сильних забруднень - ферментні.
    Важлива перевага, що відрізняє контактні лінзи на місяць від інших варіантів, - доступна ціна: порівняно з одноразовими вартість у них нижче в 1,5-3 рази. В одній упаковці може бути 1, 3 або 6 пар лінз.