• 0

Ваш кошик порожній

Контейнери для лінз

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
20
63
105
148
190
Бренд/Виробник

Якісний контейнер для зберігання лінз знайдете у нас

Погіршення зору - це одна з головних проблем сучасної людини. Адже багато негативні фактори впливають на ситуацію. Медицина за допомогою спеціальних пристосувань здатна виправити дану проблему.

Щоб контактні лінзи добре і довго служили, вони повинна зберігатися по правилам. Контейнер для лінз відповідає всім цим вимогам.

Це спеціальна невелика коробочка, куди кладуть оптику в нічний час . Вона невеликих розмірів і дуже зручно брати її з собою. Завдяки їй дотримуються абсолютно всі правила гігієни.

Контейнери для лінз просто необхідні. Адже вони запобігають висиханню, потраплянню різних мікробів на поверхню.

Перевага:

  • захист від попадання мікробів;

  • збереження зовнішнього вигляду;

  • термін експлуатації не зменшується.

На сьогодні знайти такі місця зберігання дуже легко. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір асортименту. Їх вартість приємно порадує. Якщо зважилися придбати все оптом, то це буде дешевше. Купити контейнер для лінз найкраще відразу разом з лінзами.

Правила користування

Ємність повинна герметично закриватися. Від потрапляння всередину повітря оптика висушується від розчину. В такому випадку надягати їх категорично забороняється.

Кількість самї речовини покриває повністю лінзу. Періодично його треба міняти на чистий.

Футляр для контактних лінз миється щодня кип'яченою водою, а потім засобом. Лише після повного висихання можна класти туди оптику.

Найголовнішим правилом вважається те, що з кожною новою покупкою оптики змінюється і ємність.

Різноманітність

На сьогодні контейнер для лінз купити можна в різному оформленні. Сучасні технології дозволяють знайти ємність з таймером, який демонструє термін експлуатації. Є моделі з додаванням іонів срібла для додаткового захисту від мікробів.

Дизайнерське оформлення теж пропонує безліч варіантів. Це можуть бути як класичної форми ємності, так і незвичайної (тістечка, звірі і т.д.). Вони відмінно підходять для дорослих і дітей.

Де купити контейнер для лінз? У нашому інтернет-магазині є можливість придбати такий вид зберігання. Тут представлені товари для будь-якої ситуації. На сайті представлені фото з каталогами та основна інформація з описом. Якщо цікавить додаткова інформація, то зв'яжіться з нами за вказаними контактами. Фахівці проведуть консультацію. Чохол для лінз, ціна якого дуже прийнятна, виготовляється тільки з якісних матеріалів. Ви не пошкодуєте про своє рішення.