Ваш кошик порожній

Контейнери для контактних лінз

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
30
77
125
172
219
Бренд/Виробник

Контейнер для контактних лінз призначений для зберігання і догляду за контактної оптикою. Існує безліч різновидів цієї продукції, що відрізняються за зовнішнім виглядом і призначенням.

Купити контейнер для лінз в Україні

Сьогодні контейнери для лінз в Україні можна купити в аптеках або спеціалізованих магазинах оптики. Але вигідніше купувати необхідні аксесуари в інтернет-магазині «LENS». Тут широко представлені основні різновиди контейнерів для лінз від світових брендів.

Плоскі

Мають різний дизайн, прикраси, колір. Відділення для лівої і правої лінзи маркуються кольором або мають буквені позначення. Перевагою плоских контейнерів є простота очищення і дезінфекції, доступність, низька ціна.

Вертикальні

Такі контейнери для лінз використовуються для очищення і зберігання контактної оптики всіх видів, але переважно традиційних і моделей пролонгованого носіння. Значний розмір ємності дозволяє застосовувати ензимні таблетки. Всередині також є відділення для фіксації лінз, марковані літерами: «R» - для правої і «L» - для лівої.

З антибактеріальним покриттям

Ємність для лінз з внутрішньої сторони покрита іонами срібла, що збільшує антибактеріальний ефект розчинів і спрощує догляд.

З таймером

Контейнер для контактних лінз з таймером допоможе не пропустити термін заміни лінз. На табло користувач виставляє кількість днів використання - наприклад, 14 або 30. Коли термін закінчиться і на табло висвітиться «0», контейнер видасть звуковий сигнал.

Дорожній контейнер для лінз

Дорожній контейнер для лінз являє собою компактний «кейс» з дзеркалом, контейнером для лінз, ємністю для розчину і аксесуарами (пінцет, вакуумний маніпулятор).

Необхідні аксесуари для лінз

В догляді за лінзами також необхідні аксесуари, які полегшують маніпуляції, допомагають підтримувати стерильність.

Пінцет

Пластиковий або силіконовий пінцет має насадки, що попереджають пошкодження лінз при їх витяганні. Спеціальний футляр дозволяє утримувати пінцет в чистоті.

Контейнер

Дизайн контейнера залежить від його використання. Горизонтальні плоскі можна використовувати як вдома, так і для транспортування. Вони не займають багато місця, легко обробляються.

Дорожній набір

Використовувати дорожній контейнер для лінз можна в подорожі, відрядженні або новачкам. Цей аксесуар підтримує стерильність і цілісність лінз в умовах, коли немає можливості гарантувати гігієну.

Як зберігати лінзи в контейнері

У контейнер заливають універсальний розчин: зволожуючий, дезінфікуючий і очисний. Лінзи поміщають у відповідну ємність - з правого ока в відділення з буквою R, а з лівого - в L. Рідини наливають стільки, щоб вона покрила всю лінзу цілком.

Розчини виробляють різні фірми і склад у них різний. Але основні функції - загальні. Використання води з-під крана порушить вологовміст, киснепроникність лінз (особливо «дихаючих») і може викликати відкладення солей, мікробне запліднення.

Догляд за контейнером для лінз

Догляд за контейнером для лінз включає:

  • миття розчином;

  • сушку;

  • заміну.

Як очистити контейнер для лінз

Щодня контейнер треба промивати. Після обробки перевернути і покласти на серветку або чистий рушник для висихання на 5-7 хв. Раз в тиждень обробляти окропом або паром.

Чим мити контейнер для лінз

Промивають розчином для зберігання лінз. Не можна використовувати воду з-під крана, пральний порошок, мити в посудомийній машині або кип'ятити.

Як часто міняти рідину

Оптичні вироби потрібно щодня поміщати в свіжий розчин. Неприпустимо доливати нову порцію в той, що залишився. Для зберігання лінз пролонгованого або безперервного носіння їх поміщають в свіжий розчин. Його заливають в чистий контейнер безпосередньо перед тим, як зняти лінзи.

Як часто треба міняти сам контейнер

Фахівці радять міняти контейнер разом з лінзами, але не рідше 1 разу на 3 міс.

Як замовити контейнер для лінз в «ЛЕНС»

Щоб купити контейнер для лінз, потрібно зайти на сайт «ЛЕНС», вибрати в каталозі вподобану модель і оформити замовлення.

Переваги покупки в нашому магазині

У «ЛЕНС» представлена оригінальна продукція від перевіреного постачальника. Онлайн-менеджер допоможе з підбором моделі і дасть професійну консультацію по догляду і застосування. Ціна контейнера для лінз на сайті нижче, ніж при продажу в аптеках або спеціалізованих салонах оптики.

При придбанні кількох контейнерів надається знижка, що вигідніше, ніж при покупці в роздріб. Постійно проводяться акції та знижки дають можливість ще більше заощадити. Доставка здійснюється в будь-який куточок країни.