Розчини для жорстких лінз

Акція
Топ
Рейтинг: 4 - 30 голосів
Розчин для жорстких лінз Regard K RGP 120 ml
Об`єм
120 ml
120 ml *3 шт.
від 419 грн.
Рейтинг: 3 - 16 голосів
Рейтинг: 3 - 24 голоса
Рейтинг: 3 - 7 голосів
Новинка
Рейтинг: 4 - 19 голосів
Рейтинг: 3 - 11 голосів
Рейтинг: 3 - 12 голосів
Розчин для лінз Soleko Ultra-R 250 ml
Об`єм
250 ml
від 350 грн.

Розчин для жорстких контактних лінз (ЖКЛ) підходить тільки для використання з твердими або газопроникними контактними лінзами (також відомими як жорсткі контактні лінзи).

Що таке жорсткі газопроникні контактні лінзи?

Тверді або жорсткі газопроникні контактні лінзи - це спеціальні контактні лінзи із силіконового матеріалу з повітропроникною конструкцією. Контактні лінзи RGP не містять води, але при цьому мають дуже високий рівень киснепроникності. Сучасні силікон-гідрогелеві лінзи пропускають більше кисню до очей, але лінзи RGP забезпечують хорошу повітропроникність. Вони призначені для корекції кератоконуса, великих рефракцій короткозорості, далекозорості чи астигматизму. 

Оскільки газопроникні лінзи мають іншу структуру, вам необхідно використовувати спеціальний розчин для очищення та зберігання таких лінз.

Що таке розчин для жорстких газопроникних контактних лінз (ЖКЛ)?

Жорсткі газопроникні контактні лінзи потребують правильного очищення та зберігання, щоб ви були впевнені в їх безпеці при носінні, тому необхідно використовувати спеціальний розчин для ЖКЛ. Правильне рішення допоможе видалити всі бактерії та бруд з лінз, гарантуючи комфорт та гігієну.

Турбота про ваші жорсткі або ортокератологічні лінзи - це багатоетапний процес. Він повинен включати:

  • Очищення

  • Дезінфекцію

  • Промивку

  • Зберігання

Типи розчинів для жорстких контактних лінз

Є два основні способи догляду за ЖКГ.

Багатоцільовий розчин «все в одному» 

Найбільш популярним є багатоцільовий розчин для ЖКЛ, оскільки він дозволяє уникнути необхідності купувати кілька продуктів і значно спрощує життя звичайного користувача. Багатоцільовий розчин 2 в 1 спрощує догляд за лінзами і дозволяє знімати лінзи в кінці дня, очищати їх, промивати і зберігати в тому самому розчині. Ця проста процедура збереже ваші лінзи у відмінному стані і гарантує, що вони будуть готові до того, щоб вранці ви могли вставити їх в очі.

Двоетапна система

Включає щоденний очищувач і сольовий розчин або кондиціонер.

Щоденні засоби для чищення використовуються тільки для очищення. Вони видаляють сміття або відкладення з лінз. Покладіть лінзу на долоню, капніть очисник і потріть лінзу протягом кількох секунд. Вам все одно знадобиться багатоцільова або інша система для зберігання або ополіскування. Сольові розчини використовуються тільки для ополіскування лінз. Це м'які рідини без консервантів, які змивають перекис водню або засоби для щоденного догляду за лінзами.

Уважно дотримуйтесь інструкцій на етикетці для всіх типів розчинів. Якщо ви цього не зробите, ви збільшите свої шанси на подразнення очей, інфекцію та садна рогівки..

Які рішення подобаються покупцям?

Магазин SUPERLENS - Доставка Лінз пропонує ряд рішень, що підходять для очищення та догляду за жорсткими або нічними контактними лінзами. Доступні різні об'єми та різновиди, що дозволяє вибрати найкращий варіант для ваших потреб. Також у нас ви можете купити розчин для контактних лінз (м'яких).

Дуже важливо тримати контактні лінзи в чистоті. Ці розчини допомагають видалити будь-які забруднення, які можуть бути на ваших лінзах після зняття, знижуючи ризик зараження.

Купуйте рідину для ЖКЛ у Lens.com.ua, та отримайте відмінний сервіс та швидку доставку. Ми тримаємо ці продукти в наявності та надсилаємо більше 90% замовлень того ж дня.

Якщо вам потрібен розчин для контактних лінз іншого типу, ознайомтеся з іншими розчинами.