• 0

Ваш кошик порожній

Зволожуючі краплі для очей

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
114
241
367
494
620
Бренд/Виробник
Об`єм, мл

Придбати зволожуючі краплі для очей при носінні лінз можна у нас

Напевно, немає жодної людини, яка б не дбала про власне здоров'я. Але, на жаль, негативні чинники погіршують ситуацію. Сучасна медицина за допомогою додаткових засобів намагається уникнути всіх цих проблем.

На сьогодні дуже багато хто скаржиться на проблеми із зором. Тому для поліпшення видимості картинки носять лінзи. Адже вони більш зручні, ніж окуляри, хоча функціональне призначення однакове. Для комфорту крім самої оптики необхідно мати ще й спеціальні засоби: краплі для очей, речовини для очищення.

Зволожуючі краплі для лінз відносяться до цього списку. Це спеціальну речовину, яка капається не постійно, а періодично.

Як правило, їх застосовують для зволоження або зняття роздратування. За своєю структурою зволожуючі краплі для контактних лінз можуть використовуватися разом з іншими засобами.

При купівлі лінз офтальмолог порадить придбати і таку речовину. Їх треба підбирати під рекомендацією лікаря.

В яких ситуаціях застосовуються очні краплі при носінні лінз

На сьогодні знайти їх зовсім не важко. Інтернет-магазин надає широкий вибір товарів. Тут можна знайти все для будь-якої ситуації. Очні краплі для лінз продаються тільки від відомих виробників. Якщо хочете придбати оптом, то це все буде дешевше. Тому при покупці оптики відразу подбайте і про наявність всіх коштів.

Краплі для контактних лінз обов'язково повинні використовуватися в таких випадках:

  • період звикання до оптики;

  • наявність роздратування або алергії;

  • довга робота за комп'ютером;

  • знаходження в приміщенні з сухим повітрям.

Доктора рекомендують ще їх капати в післяопераційний період. Це допомагає швидше відновитися. Краплі для очей від сухості при носінні контактних лінз запобігають пересиханню і утворенню ушкоджень. Час адаптацій значно зменшується.

Краплі для зволоження очей при носінні лінз дозволяють користуватися ними навіть не виймаючи оптики. Таким чином, очі заспокояться від роздратування.

Як користуватися

За певний час до того, як надягнете оптику, необхідно закапати очі. Після зняття теж вони необхідні. Краплі для лінз зволожуючі забезпечують комфортом на весь день і відразу ж знімають можливі негативні наслідки.

Краплі для зволоження лінз утворюють слізну плівку, яка і захищає очі. При морганні вона не втрачає своєї форми. Вона запобігає появі сухості, попаданні пилу і т.д. Таким чином комфорт забезпечений на довгий період. Краплі від сухості очей при носінні лінз - це ідеально для дуже чутливих людей.

У нашому інтернет-магазині є можливість придбати ці матеріали для догляду за оптикою. Тут представлені товари для різних ситуацій. На сайті розміщені каталоги з фото і основна інформація з описом. Кожен бажаючий може легко прочитати її. Якщо виникають додаткові питання, то зв'яжіться з нами за вказаними контактами. Фахівці проведуть консультацію. Краплі для очей при носінні, відгуки яких можна зустріти на всіх медичних сайтах, мають прийнятну ціну. Ви не пошкодуєте про своє рішення.