ОКУЛЯРИ ДЛЯ РОБОТИ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ

Новинка
Рейтинг: 4 - 9 голосів
Новинка
Новинка
Новинка
Рейтинг: 4 - 5 голосів
Новинка
Рейтинг: 4 - 6 голосів
Топ
Рейтинг: 3 - 3 голоса
Рейтинг: 4 - 13 голосів
Рейтинг: 4 - 14 голосів
Рейтинг: 4 - 11 голосів
Рейтинг: 4 - 10 голосів
Рейтинг: 4 - 10 голосів
Рейтинг: 4 - 13 голосів
Рейтинг: 3 - 10 голосів
Топ
Рейтинг: 4 - 11 голосів
Рейтинг: 4 - 10 голосів
Топ
Рейтинг: 4 - 11 голосів
Рейтинг: 4 - 12 голосів
Рейтинг: 3 - 12 голосів
Рейтинг: 4 - 11 голосів
Топ
Рейтинг: 3 - 6 голосів
Рейтинг: 4 - 2 голоса
Рейтинг: 5 - 1 голос
Рейтинг: 5 - 1 голос
Рейтинг: 4 - 5 голосів
У зв'язку з розвитком цифрових технологій ми всі зараз захоплюємося використанням різних гаджетів. Тому наші очі з часом зазнають великого стресу та напруги. Ось тут і потрібні комп'ютерні окуляри. Це спеціально розроблені окуляри для людей, які використовують цифрові пристрої.

Комп'ютерні окуляри для захисту очей

Використовуючи цифрові пристрої, такі як ноутбуки, комп'ютери та смартфони, ми схильні страждати на синдром комп'ютерного зору. Усіх проблем, таких як втома, розмитість зору і головні болі, достатньо, щоб відвернути вашу увагу від роботи. У вихідні або в офісі ми проводимо багато часу, дивлячись на цифрові екрани. Захищати очі від цифрового перевантаження так само принципово, як і від УФ-променів. А для цього потрібно носити якісні окуляри, які ми пропонуємо купити в SUPERLENS.

Що таке комп'ютерні окуляри?

Комп'ютерні окуляри - це захисні окуляри для екрана комп'ютера, що блокують синє світло, яке спричиняє напруження очей через тривале перегляд цифрових екранів. Вони доступні в різних стилях, кольорах і можуть виписуватися за рецептом або без нього, а також є варіанти для будь-якого віку: від дорослих до дітей.

Блакитне світло є частиною колірного спектра, і кожна людина піддається його впливу через сонячне світло. Воно має коротшу довжину хвилі, ніж інші кольори, і випромінюється електронними пристроями, від смартфонів до телевізорів тощо. Відблиски синього світла призводять до цифрового напруження очей і його симптомів, і це може вплинути на Вас.

Як працюють окуляри для роботи за комп'ютером?

Комп'ютерні окуляри можуть виготовлятися як з рецептурними лінзами, так і без них, так звані ""нульовки"". Лінзи мають антивідблискове покриття (AR), яке блокує відображення як від передньої, так і задньої поверхонь лінзи, фільтруючи синє світло та зменшуючи відблиски екрана. Лінзи також тоновані для підвищення контрастності екрана та полегшення перегляду зображень.

Порушення сну та його наслідки

Чи знаєте ви, що надмірне опромінення синім світлом і сон тісно пов'язані?
Є кілька досліджень, які показують, як надмірна кількість синього світла може вплинути на наші циркадні ритми: спосіб, яким наше тіло автоматично повідомляє нам, коли настав час засинати або прокидатися.
Виявилося, що штучне синє світло погано змішується з нашим режимом сну. Коли ми надмірно піддаємося такому освітленню, особливо перед сном, рівень мелатоніну знижується, а почуття пильності підвищується.
Результат? Ви, напевно, здогадалися: нам важче заснути, і якість наших циклів сну стає гіршою. Ефективно блокуючи штучне синє світло за допомогою окулярів, ми можемо поліпшити якість сну.
Приєднуйтесь до цифрового свідомого покоління, яке любить користуватися комп'ютерними окулярами!

Найкращі комп'ютерні окуляри для програмістів

Програмісти проводять довгі години, дивлячись на екрани з підсвічуванням. Тривалий вплив синього світла, що виходить від комп'ютерів та інших пристроїв, може призвести до цифрової напруги очей. Виберіть комп'ютерні окуляри за рецептом або стандартні, щоб підвищити чіткість і мінімізувати відблиски.


Часті питання про контактні лінзи

Комп'ютерні окуляри мають антивідблискове покриття (AR), а також тонування, яке фільтрує синє світло та підвищує контрастність екрана, щоб очі могли легко бачити й інтерпретувати зображення на екрані, не напружуючись.

Якщо у вас болять очі, розмитий зір, головний біль або біль у шиї та плечах - це головні ознаки. Якщо ці симптоми зникають самі по собі після того, як ви відпочините від комп'ютера та інших пристроїв, це, ймовірно, цифрове напруження очей. Якщо симптоми не зникають навіть після перерви, зверніться до лікаря.

Ні, вам не потрібен рецепт. Однак перед замовленням слід оглянути очі у лікаря, щоб переконатися, що вам не потрібні коригувальні лінзи. Якщо вам потрібна корекція зору, можна замовити рецептурні лінзи з додатковими функціями для використання за комп'ютером. В іншому разі можна вибрати готові комп'ютерні окуляри.

Ви можете купити чоловічі або жіночі окуляри для комп'ютера за доступною ціною і насолоджуватися якісною покупкою в СУПЕРЛЕНС. Перевага покупки у нас - ціна, гарантія якості та безпеки товару, підтверджена сертифікатами міжнародного зразка, швидка доставка по всій Україні.
У нашому інтернет-магазині є можливість купити комп'ютерні окуляри з доставкою по всій Україні. Тут представлені товари для різних ситуацій. На сайті розміщені фото в каталогах і основна інформація з описом. Кожен відвідувач легко може ознайомитися з нею. Якщо виникають додаткові запитання, зв'яжіться з нами за вказаними контактами. Фахівці проконсультують Вас.