• 0

Ваш кошик порожній

Традиційні контактні лінзи від півроку на рік

Вибір за параметрами

Роздрібна ціна
Від
До
250
280
310
340
370
Бренд/Виробник
Радіус (BC)
Сфера (Sph)
Всі
Киснепроникність (Dk/t)
Від
До
11.5
16.8
22.0
27.3
32.5
Вологомісткість,%
Від
До
38.7
44.0
49.4
54.7
60.0
УФ-фільтр

Лінзи на рік для тривалого користування

Сучасна людина намагається стежити за своїм здоров'ям. Але, незважаючи на це, з віком стан все одно погіршується. Також цьому сприяють і інші негативні фактори. На сьогодні багато хто скаржиться на поганий зір. Сучасна медицина здатна усунути всі ці проблеми за допомогою спеціальних пристосувань.

Контактні лінзи на півроку здатні впорається з цим завданням. Це класичний варіант оптики. На сьогодні вони не дуже популярні серед споживачів. Адже вимагають дуже ретельного догляду за собою. Але за якістю абсолютно не поступаються. Виготовляються з якісного матеріалу. Він повинен прослужити весь заявлений період.

Придбати дану модель легко. Спеціалізований інтернет-магазин пропонує дуже широкий вибір асортименту. Є можливість підібрати для будь-якої ситуації. Вартість влаштовує багатьох покупців.

Контактні лінзи на 6 місяців вимагають дотримання певних правил експлуатації:

  • знімати на ніч;

  • періодичне очищення;

  • використання спеціальних засобів.

Замовити такий вид дуже легко. Просто знайдіть спеціалізований магазин. Якщо Ви хочете придбати оптом, то це буде дешевше.

Нюанси користування традиційних лінз

Лікарі наполягають, щоб вночі очі відпочивали. Тому необхідно знімати оптику. Якщо Ви любите поспати вдень, то не забудьте про цей пункт.

Зняті традиційні лінзи зберігаються в контейнері з очищувачем. Періодично треба проводити повну чистку. Адже на поверхні накопичується забруднення. За допомогою спеціальних засобів вони видаляються.

Крім цього не забувайте про зволожуючі краплі для очей. Адже контактні лінзи на півроку не містять достатньої кількості вмісту вологи і проникнення кисню.

Негативні наслідки неправильного догляду

Спеціальні краплі допомагають уникнути сухих очей, які дуже сильно дратуються. У них може потрапляти пил, що призводить до виникнення інфекції.

Якщо не чистити пристосування і не капати очі, то через деякий час починають виникати неприємні відчуття. Через це починаються алергічні реакції. Це може значно нашкодити здоров'ю і привести до погіршення ситуації. Також значно зменшується термін служби.

У нашому інтернет-магазині є можливість купити традиційні лінзи. Товари представлені для різних ситуацій. На сайті знайдете основну інформацію з описом. Кожен може легко прочитати її. У нас діє служба доставки. Якщо цікавить ще, то просто зверніться до нас за вказаними контактами. Фахівці обов'язково проводять консультацію. Ви не пошкодуєте про свій вибір.