• 0

Ваш кошик порожнійСтатті на тему Все про окуляри


За допомогою стандартної пари окулярів для читання ваш зір дуже обмежений; з окулярами для читання і дали Ви погано бачите на середніх відстанях; з прогресивними лінзами, Ви можете бачити чітко на всіх відстанях.

Вам необходимо четкое зрение как для близи, так и для дали. Офтальмолог прописал Вам две пары очков и Вам приходится их постоянно менять, чтобы комфортно работать. Предлагаем Вам почитать о бифокальных очках.

Почему Вы выбираете компромисс между прочностью линзы и защитой от загрязнения с легкой очисткой, когда вы можете иметь новые линзы ZEISS с покрытием DuraVision Platinum? Эти легкие линзы очень прочные, устойчивые к грязи и легко чистятся, предлагая первоклассные антиотражающие свойства. 

Покриття надають ідеальний штрих вашим окулярам. Вони перетворюють окуляри в шедевр технологій, які допоможуть вам насолодитися комфортним зором.
В окулярах не повинно бути відбивання - видимих для себе або для інших? Ваші нові окуляри призначені для постійного носіння або ж є лише тимчасовим рішенням і не вимагають максимального терміну служби і комфорту?

Легка і міцна, при цьому доступна полімерна лінза сферичного дизайну з самого поширеного полімеру CR-39, що володіє прекрасними оптичними характеристиками

Hoya Hi-Vision - покриття від компанії Hoya Vision Care Europe, які включають в себе багатофункціональні покриття:
Hoya Hi-Vision Aqua, Hoya Super Hi-Vision, Hoya Hi-Vision LongLife, Hoya Hi-Vision LongLife BlueControl

Головним завданням батьків є правильно підібрати дитячу оправу.
Так само як і при виборі очкової лінзи варто звертати увагу на травмобезопасность, довговічність і комфорт при носінні.
Ніколи не носіть криву, вигнуту або поламану оправу - це погано впливає на корекцію зору.
Запам'ятайте, вибір оправи повинен бути тільки з дитиною!

Багато людей мають проблеми із зором чули про різні пристосування для корекції зору, профілактики. Більшість з цього приводу радяться зі своїми лікарями. Офтальмологи рекомендують спробувати купити окуляри тренажери.

З медичної точки зору спільно використовувати УФ - блокуючі контактні лінзи і сонцезахисні окуляри не тільки не протипоказане, але і навпаки - рекомендовано!