Огляд контактних лінз Air Optix

Акція
Топ
Акція 3+1!
Рейтинг: 4 - 176 голосів
Air Optix plus HydraGlyde | контактні лінзи на місяць Alcon
Кількість в упаковці
3 шт.
1 шт.
3+1 шт.
від 296 грн.
Рейтинг: 4 - 123 голоса
Air Optix Night & Day Aqua | контактні лінзи на місяць Alcon
Кількість в упаковці
3 шт.
від 1 137 грн.
Акція
Акція 3+1!
Рейтинг: 4 - 85 голосів
Air Optix Hydraglyde for Astigmatism торичні контактні лінзи Alcon
Кількість в упаковці
3 шт.
3+1 шт.
від 1 158 грн.
Акція
Рейтинг: 4 - 89 голосів
Кольорові лінзи Air Optix Colors
Кількість в упаковці
2 шт.
від 927 грн.
Акція
Акція 3+1!
Рейтинг: 4 - 49 голосів
Air Optix plus HydraGlyde Multifocal Мультифокальні лінзи
Кількість в упаковці
3 шт.
3+1 шт.
від 1 407 грн.

Контактні лінзи Air Optix є безперечним лідером на ринку України. Вони популярні в багатьох країнах світу завдяки оптимальному співвідношенню ціна / якість.

Трохи про компанію Air Optix

Лінійку лінз Air Optix розробила і випускає міжнародна компанія Alcon (Ciba Vision). З 1980 р. вона запатентувала безліч інноваційних технологій, які зробили контактну оптику більш комфортною, безпечною, ефективною.

Ставши підрозділом всесвітньо відомої компанії Novartis (Швейцарія) Ciba Vision знайшла широкі можливості у вивченні і розробці нових засобів лікування офтальмологічних захворювань, в тому числі астигматизму.

Різні види лінз Ейр Оптикс

Контактні лінзи Air Optix - це ціла лінійка м'яких контактних лінз з різними характеристиками і властивостями.

Ейр Оптикс Аква

Air Optix Aqua - м'які контактні лінзи з високою Киснепроникністю - 138 Dk /t, що виключає гіпоксію. У виробництві використовується інноваційна технологія Aqua Moisture System, що дозволяє утримувати велику кількість вологи в матеріалі протягом всього дня.

Кут змочуваності лінзи Ейр Оптикс Аква нижче, ніж в інших моделях, що забезпечує стабільну зволоженість всій поверхні. Асферична форма легко підлаштовується під рельєф очей і скорочує час адаптації до мінімуму.

Ейр Оптикс плюс Гідро Глейд

Лінзи Air Optix Hydra Glide - це інноваційна розробка, в якій використано 2 запатентовані технології:

 1. SmartShield® - захищає від утворення відкладень і зовнішніх забруднень. Ультратонкий шар підтримує чистоту і прозорість виробу протягом усього терміну експлуатації - 30 днів.

 2. HydraGlyde® Moisture Matrix - збільшує вміст вологи завдяки вбудованому в матеріал лінзи часткам HydraGlyde. Вони створюють додатковий шар вологи і захищають від утворення біоплівки - комплексу патогенних мікроорганізмів і грибків.

Контактні лінзи Air Optix Plus HydraGlyde не відчуваються на оці і забезпечують підвищений комфорт носіння протягом всього дня.

Аква Мультифокальна

Призначені для корекції вікової далекозорості - пресбіопії. Наявність декількох оптичних зон дозволяє отримувати чітке зображення на будь-якій відстані, без дискомфорту при переході із зони в зону. Широкий діапазон сили рефракції становить від +6 діоптрій до -10 Д.

Ніч і День Аква

Лінзи Air Optix Night & Day випускають з матеріалу lotrafilcon A - силікон-гідрогель. Модель має високу Киснепроникність Dk / t = 175, що дозволяє носити їх вдень і вночі. Засинаючи в лінзах, можна не побоюватися почервоніння, подразнення очей.

Для астигматизму

Лінзи Air Optix for Astigmatism використовуються для корекції астигматизму. Бренд Alcon випускає моделі місячної заміни. У виробництві використана технологія Precision balance 8 | 4 ™, що забезпечує надійну посадку.

Торичні оптичні вироби вимагають точної локалізації для забезпечення чіткості зору. Лінзи зберігають положення при русі очей, не надаючи на рогівку несприятливий компресійний вплив.

Айр Оптикс Колорс

Бренд Алкон першим створив кольорові силікон-гідрогелеві лінзи Ейр Оптикс Колорс. Завдяки технології 3 в 1 виключають контакт рогівки з пігментами, які «запаяні» всередину. Тришарова форма тонування забезпечує зміна кольору навіть темних очей.

Матеріал лінз Air Optix Aqua

Лінзи Air Optix Aqua виготовляють з сучасного силікон-гідрогелю - лотрафілкона В. Він має більший вологовміст (33%), а модуль пружності складає 1,20 MПa. Дихаючий матеріал біосумісний, має гарну еластичність, тримає форму, не натирає очей, до нього швидко звикають. Тому його використовують у виробництві лінз безперервного носіння.

Лінзи для безперервного носіння

Представлені моделлю «Ніч і День». Найвищий, серед силікон-гідрогелів, коефіцієнт киснепроникності (Dk / t 175) і захист від білково-ліпідних відкладень, забруднень забезпечують безпеку, комфорт, чіткість і контрастність зображення на протязі всього періоду носіння. Але перед їх покупкою необхідна консультація фахівця.

Брендові аксесуари для догляду за контактними лінзами

Компанія виробляє також аксесуари, розчини для зберігання і очищення оптики, зволожуючі краплі для очей.

Контейнери для лінз

Мають маркування для лівої і правої лінзи, прості в очищенні і обробці. Надійна кришка на різьбі запобігає проливанню розчину і оберігає від попадання всередину пилу, мікробів. Контейнер забезпечує стерильність лінз і захист від пошкоджень.

Розчини для лінз

Найпопулярнішими розчинами для лінз від бренду Алкон є:

Правильний підбір розчину допоможуть зробити менеджери інтернет-магазину «ЛЕНС».

Особливості лінз даного бренду

Air Optix лінзи - продукт високих технологій. При виробництві контактної оптики застосовують:

 • сучасні модифікації силікон-гідрогелю;

 • інноваційні технології, що підвищують комфорт, безпеку носіння, що знижують ризик інфікування і гіпоксії;

 • висока ефективність корекції аномалій зору;

 • нові методи обробки поверхні;

 • відмінне співвідношення «ціна / якість».

Популярні моделі лінз

Найпопулярнішими моделями є контактні лінзи Air Optix Aqua і Air Optix Hydra Glide.

Види контактних лінз Air Optix

Крім матеріалу і показань, лінзи лінійки Аїр Оптикс розрізняються і по режиму носіння.

Місячні лінзи

Всі види лінз лінійки Аїр Оптикс є моделями місячної заміни. У них різний режим носіння, але термін придатності закінчується через 30 днів з моменту відкриття упаковки.

Лінзи на день і ніч (лінзи Air Optix Night & Day)

Це модель місячної заміни. Але лінзи можна носити безперервно - 30 днів і 30 ночей.

Для астигматизму (лінзи Air Optix for astigmatismy)

Лінзи Air Optix for astigmatism вимагають заміни через 1 місяць. Їх можна носити тільки протягом дня. На ніч знімати і класти в розчин для очищення і дезінфекції.

Мультифокальні

Припускають рідкісне застосування в нічний час і навіть засипання в них. Але для забезпечення комфорту необхідно знімати на ніч і очищати за допомогою фірмових розчинів.

Кольорові лінзи

Кольорові лінзи місячної заміни випускаються як з діоптріями,так і «нульовки». Їх рекомендується носити не більше 8-12 годин в день.

Кому рекомендують носити лінзи Air Optix

Продукцію лінійки Аїр Оптик рекомендують використовувати людям з:

 • міопією;

 • гіперметропією;

 • пресбіопією;

 • астигматизмом.

Косметичні кольорові лінзи призначені тим, хто хоче змінити колір очей або замаскувати аномалії райдужної оболонки. В інтернет-магазині «LENS» можна купити за рецептом різні лінзи бренду Алкон і аксесуари до них. Всі товари мають сертифікати міжнародного зразка.

Часті питання

Як довго можна носити лінзи Air Optix?

Можна носити в денному і пролонгованим режимі з заміною 1 раз на місяць.

У чому особливість Гідро Глейд лінз від Air Optix?

Їх особливість в підвищеному вологовмісту і захисту від відкладень.

Які лінзи Air Optix найкращі?

Це залежить від показань. Кращий варіант може підібрати тільки фахівець.