• 0

Ваш кошик порожній

Контактні лінзи Pure Vision 2: звичайні, торичні, мультифокальні

Топ
   
Pure Vision 2
от 612 грн.
3 шт
612 грн.
6 шт
1 187 грн.
   
PureVision 2 for Astigmatism
от 345 грн.
2 шт
655 грн.
1 шт
345 грн.
3 шт
900 грн.
6 шт
1 746 грн.
   
PureVision 2 for Presbyopia
от 446 грн.
1 шт
446 грн.
2 шт
847 грн.
4 шт
1 700 грн.
6 шт
2 328 грн.

Багато десятиліть інновацій привели до розробки і застосування технологій, які роблять Bausch + Lomb одним з провідних виробників контактних лінз. Вони пролонгованої носіння PureVision 2 з оптикою високої чіткості High Definition ™ для ясного і чіткого зору без відблисків і ореолів.

Технології PureVision 2

Оптика високої чіткості High Definition розроблена для корекції сферичних аберацій , вона усуває ареоли і відблиски від поверхонь і забезпечує найкращу якість зору.

Технологія ComfortMoist ™ забезпечує додатковий комфорт як протягом дня, так і відразу після надягання. Для цього була розроблена спеціальна формула розчину, в якому лінзи PureVision 2 зберігаються в блістері. Він містить високу концентрацію потужного сурфактанту - зволожувача - Полоксамін, який обволікає поверхню і формує додатковий шар утримує воду. Другим складовим технології ComfortMoist є новий тонкий дизайн і заокруглений край, плавний перехід від лінзи до кон'юнктиві і м'яке взаємодія з століттям, вона не відчувається на оці, що гарантує комфортне носіння. PureVision®2 - одна з найбільш тонких лінз, представлених на українському ринку.

Висока киснева проникність - Dk / t 130: природний рівень доступу кисню до рогівці дозволяє зберегти очі здоровими протягом всього періоду носіння.

Терапевтичне застосування: забезпечують 24 години захисту і високий рівень доступу кисню - схвалені FDA в якості бандажних лінз в післяопераційному періоді, для зменшення больового синдрому і при лікуванні гострих і хронічних захворювань рогівки.

Існують різні варіації контактних лінз PureVision 2.

Чи ви короткозорі або далекоглядним, сімейство продуктів PureVision 2 має рішення відповідно до ваших конкретних потреб корекції зору.

PureVision 2 контактні лінзи забезпечують сучасний рівень комфорту і чітке зір.

PureVision 2 Toric спеціально розроблений для тих хто носить лінзи з астигматизмом.

Для тих, хто носить контактні лінзи для корекції пресбіопії (нездатність зосередитися на об'єктах близької відстані), є PureVision 2 for Presbyopia . Вони задовольняють потребу в чіткому зорі як в далечінь так і поблизу.


Lens.com.ua рада запропонувати бренд PureVision 2 за найнижчими цінами. Замовити лінзи PureVision 2 можна в Lens.com.ua он-лайн на сайті або за телефонами і насолоджуватися швидкою доставкою та якісними лінзами гідними ваших очей:
  • в Дніпрі: (056) 796-83-29
  • в Інших містах України: (063) 796-83-29