• 0

Ваш кошик порожній

Маскуючі кольорові контактні лінзи |

Маскирующие цветные контактные линзы

Властивості лінз

Потенційна можливість фарбувати контактні лінзи приваблювала виробників ще на зорі їх появи. З розвитком технологій, кольорові контактні лінзи для очей стали виробляти не тільки як засіб, що відбиває ті чи інші віяння моди, але і як спосіб ефективно приховати дефекти рогівки і надати певний терапевтичний ефект.

Показаннями до застосування контактних лінз маскуючего типу є травма, вроджені аномалії і рубцювання рогівки.

При анірідія терапевтичний ефект проявляється в зменшенні світлобоязні.

Косметичні кольорові лінзи діляться на дві основні категорії:

  • напівпрозорі,
  • тонованого або «підсилює» типу;
  • непрозорими.
Лінзи першої категорії дозволяють розглянути природний колір очей. Ефект цих лінз проявляє себе в залежності від кольору райдужної оболонки і від власного кольору лінзи. Непрозорі кольорові контактні лінзи призначаються для кардинальної зміни кольору рогівки. Така лінза приймає на себе роль райдужної оболонки, як поверхні відбивання, а колір визначають хроматичні властивості застосовуваного при виготовленні лінз барвника. Технологічно, потрібний колір і малюнок накладаються поверх непрозорої поверхні.
Переважна більшість напівпрозорих кольорових лінз мають незабарвлену крайову периферичну частину, а у деяких лінз неокрашенной залишається зона зіниці. Зони зіниці і райдужної оболонки у «підсилюють» лінз фарбуються повністю, що збільшує відчуття природності. Напівпрозорі кольорові лінзи впливають на зір мінімально, а сприйняття кольорів змінюється тільки в момент одягання/зняття комплекту таких лінз.

Перед тим як купити кольорові лінзи ми настійно рекомендуємо докладно вивчити позитивні та негативні фактори їх впливу на структури ока і проконсультуватися з фахівцем - офтальмологом і контактологов.