Контактні лінзи Oxy

Акція
Топ
Розчин в подарунок!
Рейтинг: 4 - 60 голосів
OXY Comfort Line | контактні лінзи на місяць Interojo
Кількість в упаковці
3 шт.
1 шт.
р-н 100 мл + 3 шт.
від 215 грн.
Акція
Розчин в подарунок!
Рейтинг: 4 - 17 голосів
OXY multifocal Comfort Line | мультифокальні контактні лінзи Interojo
Кількість в упаковці
1 шт.
3 шт.
р-н 100 мл + 3 шт.
від 350 грн.
Акція
Топ
Розчин в подарунок!
Рейтинг: 3 - 60 голосів
OXY TORIC COMFORTLINE | торичні контактні лінзи Оксі
Кількість в упаковці
1 шт.
3 шт.
р-н 100 мл + 3 шт.
від 300 грн.

Компанія Interojo виробляє контактні лінзи відомі своєю неперевершеною якістю. Завдяки невпинним розробкам власних технологій світового рівня, Interojo посідає одну з провідних позицій в оптичній сфері. В Україні продукція Interojo представлена брендом контактних лінз OXY Comfort Line.

Контактні лінзи бренда OXY це 100% здоров` я та комфорт носіння. Лікарі-офтальмологи особливо рекомендують цю марку тим пацієнтам, які тільки починають носити контактні лінзи або мають чутливі очі, а також потребують максимальної чіткості зору і контрастності зображення.

ВІДЧУВАЙТЕ СЕБЕ ВІЛЬНИМИ!

Контактні лінзи OXY лише покращують ваш зір на 100%. Усе інше залежить виключно від Вас. Тож ви можете ідти, їхати, летіти куди бажаєте. І робити все, що заманеться. Працювати і мандрувати. Займатись спортом і своїм хоббі. Читати. Водити. Любити.
Адже в контактних лінзах OXY ви бачете все. Без недоліків. Без обмежень.

ЗДОРОВІ ОЧІ!

Від свого чіткого зору і здорового стану очей. Лінзи ОКСІ пропускають 100% кисню і утримують стільки вологи, аби вам було максимально комфортно. Завдяки цим мкл, ваші очі бачать все, але одночас відчувають все так, ніби ніяких контактних лінз взагалі немає. Це абсолютне задоволення! І здоров'я.

АБСОЛЮТНУ БЕЗПЕКУ!

Будьте впевнені у 100% якості корегуючої оптики. Їх інноваційний силікон-гідрогель протидіє бактеріальному зараженню та надмірним відкладенням. Тож поки ви роздивляєтесь навколишній світ - працюєте, вчитесь, відпочиваєте - ваші очі повністю захищені.