Огляд контактних лінз бренду Total Alcon

Акція
Акція 30+10!
Рейтинг: 4 - 72 голоса
Dailies Total1 for Astigmatism 30 шт.| одноденні астигматичні контактні лінзи Alcon
Комплектація
30 шт.
30+10 шт.
від 1 917 грн.
Акція
Топ
Акція 30+10!
Рейтинг: 4 - 100 голосів
Dailies Total 1 | одноденні контактні лінзи Alcon
Комплектація
30 шт.
90 шт.
30+10 шт.
від 1 399 грн.
Акція
Акція 30+10!
Рейтинг: 4 - 83 голоса
Dailies Total 1 Multifocal 30 шт. | одноденні мультифокальні лінзи Alcon
Комплектація
30 шт.
30+10 шт.
від 2 187 грн.
Акція
Акція 3+1!
Рейтинг: 4 - 49 голосів
Total 30 for Astigmatism | торичні контактні лінзи на місяць Alcon
Комплектація
3 шт.
3+1 шт.
від 1 860 грн.
Акція
Акція 3+1!
Рейтинг: 4 - 110 голосів
Total 30 | контактні лінзи на місяць Alcon
Комплектація
3 шт.
3+1 шт.
від 1 113 грн.
Total від Alcon - це перші у світі лінзи поверхня яких майже на 100% складається з води.
Лаборанти Алкона провели масштабне дослідження переваг сучасних споживачів. Згідно з опитуванням, більшість людей, які потребують корекції зору, хочуть: Надіти лінзи на очі і забути про них на цілий день! 

Дві технології забезпечують максимальний комфорт

Розробка делефілкону А, з якого виготовлені контактні лінзи дейлістотал, почалася на початку 2000-х роках, і в ній брала участь багатонаціональна група вчених, інженерів та клініцистів.
Вони приділили особливу увагу розробці цих силікон-гідрогелевих лінз, щоб зменшити симптоми сухості очей при носінні цих лінз.

Технологія градієнта води

Це перша в світі контактна лінза з градієнтом води, розроблена зі збільшенням вмісту води від 33% до більш ніж 80% від ядра до поверхні. серцевині не силіконову гідрофільну полімерну структуру на поверхні

Нова категорія контактних лінз має градієнтний дизайн як за властивостями матеріалу, так і за вмістом води, покращуючи характеристики як внутрішніх частин, так і поверхні. складовим 33 %, переходити у м'який гідрофільний поверхневий гель, що містить понад 80 % води, що наближається до 100 % на зовнішній поверхні.


Це дозволяє використовувати лінзу з Dk/t 156 (у центрі лінзи -3,00D) у поєднанні із вмістом води на поверхні понад 80%. Між двома областями виникає градієнт, в якому вміст води швидко збільшується, і матеріал переходить від матеріалу з центру, багато силіконом, до гелеподібної поверхні, що практично не містить силікону.
Цей поверхневий матеріал утворює надм'який поверхневий гель і становить близько 10% товщини лінзи. У той час як середній вміст води у надм'якому поверхневому гелі перевищує 80 %, градієнтна структура води дозволяє вмісту води наближатися до 100 % на зовнішній поверхні лінзи.

Він використовується у всій лінійці Total навіть у нових лінзах Total30 (де ядро складається на 55% з води, а не на 33%). Одне дослідження ефективності «градієнта води» показало, що він здатний покращити динаміку слізної плівки і пом'якшити патологічний характер її розриву.

Celligent Technology (в: Total30). Це термін Alcon використовує для позначення гелеподібного поверхневого покриття лінз Total30, яке допомагає водному градієнту залишатися активним до 30 днів. поверхні та знижуючи коефіцієнт тертя.

Технологія SmartTears

Лінзи містять фосфатидилхолін, інгредієнт, який також міститься у природних сльозах. «Технологія Смарт Теарс», яка взаємодіє зі сльозами в міру потреби та допомагає запобігти випаровуванню сліз, утримуючи вологу навіть при тривалому носінні.

Технологія «SmarTears» компанії Alcon забезпечує безперервне вивільнення змочує речовини фосфатидилхоліну в шкірну плівку.
Цей механізм дозволяє лінзам вивільняти фосфатидилхолін (ФХ) - фосфоліпід, що природно міститься в сльозах і у всіх клітинах організму, - при необхідності в слізну плівку для зволоження протягом усього дня і стабілізованого ліпідного шару. Він розроблений спеціально для тих, хто носить лінзи, які борються із сухістю очей.

Лінійка лінз Total від Alcon

Абсолютний комфорт ні на що не схожий. Якщо ви шукаєте якісні лінзи, що забезпечують чітке та яскраве зображення при неперевершеному рівні комфорту, рекомендуємо звернути увагу на унікальний продукт - Лінзи Alcon Total.


Dailies TOTAL1

Dailies Total 1 - це одноденна контактна лінза з градієнтом води, в якій вміст води збільшується від 33% до 80% від ядра до поверхні. Пропонує винятковий комфорт - 9 з 10 учасників клінічного дослідження зговорилися з тим, що Дейліс Тотал Ван настільки зручні, що їм здається, ніби вони нічого не носять. Для корекції міопії/гіперметропії.

Dailies TOTAL1 for Astigmatism

Dailies Total for Astigmatism — перші одноденні торичні контактні лінзи щоденного використання з поверхневим матеріалом Water Gradient. Цей матеріал для лінз характеризується поступовим збільшенням вмісту води на поверхні, тому все, що стосується очей, є вологою подушкою.

Дейліс Тотал для астигматизму також має дизайн PRECISION BALANCE 8|4 для виняткової стабільності та технології SmarTears® для тривалого комфорту.


PRECISION BALANCE 8|4

Пресижион баланс 8|4 - це запатентована конструкція лінз для торичних контактних лінз. Він був розроблений компанією Алкон, світовим лідером у галузі інноваційної офтальмології:
PRECISION BALANCE 8|4® — це запатентована конструкція лінза для торичних контактних лінз. Він був розроблений компанією Alcon, світовим лідером інновацій в галузі офтальмології.

Пресижіон баласт - є модифікованою конструкцією призменного баласту. На відміну від традиційних конструкцій з призматичним баластом, ця конструкція має дві точки кріплення на 8 і 4 години, а не одну. Потім нижній баласт утримує опорні точки в рівновазі для стабілізації.

Крім забезпечення виняткової стабільності, PRECISION BALANCE 8|4 також максимально збільшує проникність кисню в положенні «6 годин». Загалом, ці модифікації дозволяють розширити оптичну зону, що допомагає забезпечити надійний, послідовний зір під час моргання та рухів очей.

 • Зменшує тертя з нижньою повікою для кращого комфорту

 • Покращує кисневу проникність на 6 годин

 • Відмінна стабілізація, відсутність ротації та відмінна посадка.Dailies TOTAL1 Multifocal


Мультифокальні одноденні контактні лінзи Dailies Total створені з використанням нашого унікального дизайну Precision Profile® Design, який працює з вашими природними функціями ока, забезпечуючи бездоганний зір поблизу, на відстані та вдалину. Допомагає позбутися пресбіопії. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про пресбіопію.

Мультифокальні контактні лінзи DAILIES TOTAL1® створені за допомогою нашого унікального дизайну Precision Profile® Design, який працює з вашими природними функціями ока, забезпечуючи бездоганний зір поблизу, на відстані та вдалині. Допомагає позбутися пресбіопії. тут, щоб дізнатися більше про пресбіопію.

Плавна зміна градієнтів потужності для чіткого безперервного зору від ближнього до середнього та далекого.

Центрально-ближній дизайн працює синергетично з природною функцією зіниці ока.

  TOTAL 30

  Місячні контактні лінзи Total30 — ще одна лінійка продуктів Alcon, що відрізняється так званим дизайном з градієнтом води, в якому ядро із силікон-гідрогеля поступово переходить до рівня вмісту води майже 100% на поверхні лінзи.

Технологія Water Gradient допомагає забезпечити неперевершений комфорт протягом повних 30 днів
  Контактні лінзи на 1 місяць Тотал 30 характеризуються поступовою зміною вмісту води від 55 % у серцевині до 100 % води на зовнішній поверхні лінзи. Що забезпечує поєднання високої повітропроникності та виняткового комфорту.
  Технологія Water Gradient. Дизайн із градієнтом води, в якому ядро із силікон-гідрогелю поступово переходити до рівня вмісту води майже 100% на поверхні лінзи.
  Лінзи вкриті гелеподібною поверхнею, яка допомагає утримувати вологу до 30 днів, а також допомагає протистояти бактеріям та ліпідним відкладенням.


   Технологія CELLIGENT® створює динамічну поверхню лінзи, яка біо-імітує поверхню рогівки.   

   Це дозволяє поверхні TOTAL30  вибірково притягувати дрібніші молекули води, одночасно опираючись набагато більшим молекулам, таким як ліпіди та бактерії.
    

 • Унікальний розмір оптичної зони, оптимізований для широкого діапазону розмірів зіниць.
 • Поліпшення зору поблизу без шкоди відстані.
 • Допомагає зменшити прилипання бактерій та ліпідів для чистої лінзи
 • Поглинають УФ-випромінювання

TOTAL 30 for Astigmatism

Нещодавно компанія оголосила, що багаторазові одномісячні торичні лінзи лінійки Total30 почнуть випуск у 2023 році.

Лінзи Total30 for Astigmatism — відрізняються дизайном з градієнтом води, в якому ядро із силікон-гідрогеля поступово переходить до рівня вмісту води майже 100% на поверхні лінзи.

За словами Алкона, лінзи покриті гелеподібною поверхнею, яка допомагає утримувати вологу до 30 днів, а також допомагає протистояти бактеріям і ліпідним відкладенням.  утримувати лінзи на місці, допомагаючи підтримувати комфорт та чіткий зір.

Total30 для астигматизму тепер є другою багаторазовою торичною лінзою, запропонованою Alcon, першою є AirOptix Plus HydraGlyde for Astigmatism для астигматизму.

Кому слід купувати Alcon Dailies Total?

 • Для новачків, які вирішили перейти з окулярів на контактну корекцію;
 • Власникам чутливих очей, схильних до свербіння, печіння та почервоніння;
 • Людям, які страждають на алергію, для зниження гіперчутливості імунної системи до мінімуму;
 • Тим, хто багато працює за комп'ютером, через те, що їхні органи зору особливо втомлюються та схильні до розвитку синдрому сухого ока;
 • Всі користувачі, які носять контактні лінзи щодня, особливо ті, хто віддає перевагу високотехнологічним лінзам, проте продовжує підбирати більш досконалі продукти.

Ціна Alcon Dailies Total 1 вище за середню, але це легко пояснюється їх високотехнологічними функціями, що забезпечують комфорт і безпеку використання. Пам'ятайте, вони забезпечують цінний здоровий зір, який дозволить вам зберегти в пам'яті безліч щасливих моментів.

Де можна купити лінзи Total в Україні

Найвигідніше купувати лінзи Тотал та аксесуари до них в інтернет-магазині «ЛЕНС», тому що це:

 • просто;
 • швидко;
 • недорого;
 • надійно;
 • вигідно.

Підбір товару полегшує фільтр каталогу. Будь-коли покупець може отримати безкоштовну онлайн-консультацію фахівця. На сайті представлені лише оригінальні товари, що підтверджують сертифікати міжнародного зразка.