Огляд контактних лінз бренду Ultra від Bausch&Lomb

Акція
Розчин в подарунок!
Рейтинг: 4 - 64 голоса
Ultra | контактні лінзи на місяць Bausch+Lomb
Кількість в упаковці
3 шт.
р-н 60 мл + 3 шт.
від 1 041 грн.
Новинка
Акція
Розчин в подарунок!
Рейтинг: 4 - 24 голоса
ULTRA for Astigmatism Bausch+Lomb
Кількість в упаковці
3 шт.
р-н 60 мл + 3 шт.
від 1 248 грн.
Новинка
Рейтинг: 3 - 19 голосів
Ultra One Day | одноденні контактні лінзи Bausch+Lomb
від 1 450 грн.
Новинка
Рейтинг: 4 - 17 голосів
Ultra for Presbyopia | мультифокальні контактні лінзи Bausch+Lomb
Кількість в упаковці
3 шт.
від 1 450 грн.
Новинка
Рейтинг: 4 - 26 голосів
Ultra Multifocal for Astigmatism | мультифокальні торичні контактні лінзи Bausch+Lomb
Немає в наявності
Сімейство лінз Ultra – засноване на інноваціях з основним акцентом на здоров'я очей. Фірма Bausch + Lomb з 2014 року випускає лінійку Ультра інноваційних контактних лінз, використовуючи новітню технологію MoistureSeal для підтримки 95% вологи протягом повних 16 годин і забезпечують чудовий комфорт протягом усього дня протягом місяця.

Цифрові технології зробили революцію у нашому способі життя. Ми дивимося на цифрові екрани більше ніж шість годин на день, і більше ніж 90% усіх наших медіавзаємодій засновані на екрані. В міру того, як цифровий світ змінив наш спосіб життя, змінилися і наші вимоги до контактних лінз.

Технологія MoistureSeal

Технологія MoistureSeal допомагає лінзі підтримувати 95% вологи протягом повних 16 годин, що забезпечує комфортне носіння контактних лінз.  вологи. В результаті вирощування PVP лінзи Bausch + Lomb ULTRA, мають у 4 рази більше PVP, ніж інші силікон-гідрогелеві лінзи.

Робота за цифровими моніторами призводить до зниження частоти моргання, що сприяє висиханню ваших лінз та іншим неприємним симптомам, таким як помутніння зору, напруга очей, втома очей та затримка фокусування.

Зважаючи на всі обставини, технологія MoistureSeal дозволяє контактам Bausch + Lomb ULTRA досягти високого загального комфорту та комфорту при роботі за монітором навіть наприкінці дня.


ВИКЛЮЧНО ЗРУЧНІКОНТАКТНІ ЛІНЗИПОЧИНАЄТЬСЯ З ІННОВАЦІЙНОГОТЕХНОЛОГІЇЗ технологією MoistureSeal, Бауш + Ломб УЛЬТРА® Контактні лінзи підтримують 95% своєї вологості протягом повних 16 годинГідратація та оптимальна змочуваність

  Вони сприяють профілактиці сухості очей, викликаної зменшенням моргання.
  Виготовлений з інноваційного матеріалу з рівнем кисневопроникності на одному з найвищих на ринку з 163 дк/т. Двофазний процес полімеризації забезпечує більшу еластичність, для кращої гнучкості, комфорту та корекції зору в будь-яких умовах без будь-яких турбот.
  Збагачений PVP, передовим мацераційним агентом, який запобігає їх зневодненню та підтримує вологу на надзвичайно високому рівні гідратації

Переваги 

 • Забезпечує чіткий та стабільний зір
 • Технологія MoistureSeal допомагає запобігти сухості лінз
 • Зберігайте вологу протягом повних 16 годин
 • Забезпечте чудове бачення наприкінці дня для користувачів цифрових пристроїв

Продуктова лінійка лінз Ultra


В арсеналі компанії не тільки лінзи для корекції порушень рефракції, а й для корекції астигматизму та пресбіопії.

ULTRA

Bausch + Lomb ULTRA - це щомісячні контактні лінзи, які зберігають ваші очі свіжими і здоровими, навіть коли ви дивитеся на цифровий екран. Вони є відмінним варіантом для активних користувачів цифрових пристроїв, особливо тих, хто відчуває симптоми цифрового напруження очей. Bausch + Lomb ULTRA можна носити щодня протягом 30 днів або безперервно протягом шести ночей та семи днів.

Призначені для 16 годин на день:

 • З асферичною конструкцією, яка зменшує сферичну аберацію.
 • Світло-блакитне забарвлення лінз полегшує їхнє легке розміщення та зняття.
 • Параметри контактних лінз Ультра від +6.00 до -12.00.
 • Підходить для людей з низькою короткозорістю або далекозорістю.
 • Вони рекомендуються для студентів, офісних працівників та для тих, хто регулярно займається спортом.


Ultra ONE DAY

Ультра Ван Дей - це перші у світі контактні лінзи, призначені для боротьби з симптомами сухого ока та збагаченими як зволожуючими компонентами, так і органічними речовинами (осмопротекторами) та електролітами для підтримки здоров'я очної поверхні на клітинному рівні.

 • Технологія MoistureSeal забезпечує високий вміст води навіть після 16 годин носіння лінзи.
 • Технологія ComfortFeel підтримує почуття комфорту
 • Фільтри класу 2 UVA та UVB. Він блокує до 95% усіх UVB та 50% усіх променів UVA, зменшуючи негативний вплив шкідливого випромінювання на око. Увага! Контактні лінзи з УФ-фільтром не замінюють сонцезахисні окуляри, оскільки лінза не повністю покриває поверхню ока та шкіру навколо очей.


Технологія ComfortFeel

Технологія ComfortFeel підтримує почуття комфорту, активуючи інгредієнти, які збагачують та стабілізують слізну плівку. Технологія КомфортФіл поєднує в собі зволожуючі компоненти останнього покоління (полоксамін 1107 і полоксамер 181), вбудовані в матеріал для залучення води до поверхні ока, осмопротектори (гліцерин та еритрол) для запобігання пошкодженню клітин поверхні ока та електроліти (натрій) для стабілізації клітин. 


Передові технології MoistureSeal® та ComfortFeel працюють разом, щоб зробитиконтактні лінзи Bausch + Lomb ULTRA® ONE DAY такими ж зручними наприкінці дня, як і на початку


Передові технології MoistureSeal та ComfortFeel працюють разом, щоб зробити
контактні лінзи Бауш анд Ломб Ультра 1 день такими ж зручними наприкінці дня, як і на початку. Вони виводять власників контактних лінз за межі своїх звичайних очікувань комфорту, щоб дати їм свободу бути тими, ким вони хочуть бути, та взяти найкраще, що може запропонувати життя.

ULTRA for Astigmatism

Bausch + Lomb ULTRA для астигматизму - це щомісячні одноразові контакти, які забезпечують винятковий зір та комфорт для людей з астигматизмом. Крім технології MoistureSeal, Bausch + Lomb ULTRA для астигматизму також мають дизайн OpticAlign. Ця конструкція забезпечує стабільно чіткий зір та допомагає зменшити ореоли та відблиски навіть в умовах низького освітлення.

Що таке OpticAlign™?

OpticAlign - це спеціальний дизайн лінз для торичних лінз, розроблений Bausch & Lomb Inc. та представлений у 2016 році.
Конструкція OpticAlign: забезпечує стабільний, постійно чіткий зір та зменшує сферичні аберації, оптимізований дизайн по обох осях, щоб допомогти зменшити ореоли та відблиски.

Superlens контактні лінзи Bausch та Lomb ULTRA для астигматизму, які допомагають підтримувати 95% вологості лінз протягом 16 годин

ULTRA for Presbyopia

Як випливає з назви, Bausch + Lomb ULTRA для пресбіопії призначені для боротьби з пресбіопією - віковим захворюванням очей, при якому об'єкти поблизу здаються розмитими. Як мультифокальні лінзи Bausch + Lomb ULTRA для пресбіопії об'єднують кілька рецептів в одну лінзу для чіткого зору на всіх відстанях: для читання і для дали. Вони також забезпечують чудовий комфорт протягом дня завдяки технології MoistureSeal.

Ultra Multifocal for Astigmatism

Bausch + Lomb ULTRA Multifocal for Astigmatism - це контактні лінзи, які поєднують у собі три чудові технології в одній лінзі. Вони забезпечують чіткий зір на всіх відстанях для користувачів із пресбіопією завдяки 3-зонному прогресивному дизайну, а також коригують астигматизм за допомогою OpticAlign. Контактні лінзи ULTRA Multifocal for Astigmatism не лише забезпечують чіткий та стабільний зір, але й утримують вологу протягом повних 16 годин завдяки технології MoistureSeal.


Рекомендований розчин

Компанія Бауш і Ломб виробляє універсальний розчин, який працює як око, допомагаючи спростити носіння контактних лінз, використовуючи інновації. натхненні природою. Він містить природне мастило, яке знаходиться в оці, і збалансоване по pH, щоб відповідати здоровим сльозам.

Основні характеристики та переваги:
 • Ph збалансований відповідно до здорової сльози
 • 20 годин зволоження
 • забезпечує неперевершену дезінфекцію
 • зберігає лінзи

Де можна купити лінзи цього бренду в Україні

Найвигідніше купувати лінзи Ультра та аксесуари до них в інтернет-магазині «СУПЕРЛЕНС», оскільки це:
 • просто;
 • швидко;
 • недорого;
 • надійно;
 • вигідно.

Підбір товару полегшує фільтр каталогу. Будь-коли покупець може отримати безкоштовну онлайн-консультацію фахівця. На сайті представлені лише оригінальні товари, що підтверджують сертифікати міжнародного зразка.