• 0

Ваш кошик порожній

Де зберігати лінзи під час поїздок?

Где хранить линзы во время поездок? Ще якийсь час назад людина з поганим зором просто не могла обійтися без окулярів. Якщо їх забували, то це доставляло чимало клопоту. Сучасні технології дають можливість обійтися без них. Лінзи стануть відмінним розв'язання проблеми. Адже вони зовсім непомітні при носінні.

Більшість людей в силу своєї зайнятості деякий час проводять в поїздках. Тому готуючись до поїздки треба потурбуватися і про місце зберігання своєї оптики. Для цього знадобиться дорожній набір для лінз. Він повністю замінює звичний домашній контейнер.

За зовнішнім виглядом нагадує невелику коробочку. Вона не займає надто багато місця. Її легко можна покласти в косметичку.

Що собою являє дорожній набір?


Набір складається з декількох відділень. Вони є стандартною пропозицією у всіх виробників. Отже, що сюди входить:

  • контейнер для зберігання;
  • місце для розчину;
  • маленький пінцет;
  • дзеркальце.

Для кожної лінзи своя окрема ємкість. Вони позначені спеціальними літерами. Поруч можна покласти ємкість з розчином.
Маленький пінцет допоможе одягати лінзи. При цьому пристосування не займає багато місця.

Розробники подбали не тільки про функціональне призначення, але ще і про зовнішній вигляд. Дані набори можуть мати різне оформлення: від стандартних прямокутних до круглих. Кожен дорослий і дитина знайдуть щось своє.

Догляд за таким контейнером досить простий. Як і стандартний його необхідно промивати. Для цих цілей краще не брати проточну воду. Скористайтеся тим самим засобом, що і для лінз.

Правила користування


Користуватися ним тривалий період теж небажано. Взагалі їх треба міняти разом з лінзами. Старий контейнер абсолютно не підходить для використання з новою оптикою.

Не економте гроші. Тим більше що коштують вони дешево. Це Ваше здоров'я. Використані контейнери можна використовувати для зберігання будь-яких дрібних штучок, дрібничок. Якщо включити фантазію, то вони підійдуть у багатьох ситуаціях.

У нашому інтернет-магазині є можливість купити набір для зберігання лінз під час поїздок. Представлені товари підійдуть для будь-якої ситуації. На сайт розміщені фото і основні описи. Кожен бажаючий легко знайде їх. Якщо залишилися ще питання, то консультанти нададуть відповіді на них за вказаними контактами. Ціни підходять практично кожному. Ви будете задоволені своїм вибором.