• 0

Ваш кошик порожній

Принцип дії тренажерних окулярів

Принцип действия тренажерных очков Багато людей мають проблеми із зором чули про різні пристосування для корекції зору, профілактики. Більшість з цього приводу радяться зі своїми лікарями. Офтальмологи рекомендують спробувати купити окуляри тренажери.

Дане пристосування складається з пластикової оправи та лінз. Тільки лінзи тут незвичайні. Це пластикова пластинка з безліччю отворів. Розташовані вони в певному порядку. Відстань по горизонталі - 3 мм, по діагоналі - 3,5 мм.

Як діють окуляри тренажери?

За допомогою цих маленьких отворів збільшується різкість. Світло потрапляє тільки на основну оптичну зону. Таким чином, очі не так швидко втомлюються, і поліпшується працездатність. Адже очні м'язи перестають постійно напружуватися від фокусування.

Такі окуляри призначають пацієнтам з наступними проблемами:

  • короткозорість;
  • далекозорість;
  • підвищена світлобоязнь;
  • астенопія.

У профілактичних цілях їх рекомендують використовувати людям, професія яких вимагає постійних зорових навантажень. Також часто виписують людям зі спадковою схильністю до хвороб із зором. Вони підходять для захисту від сонця на пляжі, дачі і т.п.

Правила використання

Перед тим як почати користуватися відвідайте свого лікаря. Можливо, Вам треба підібрати щось інше. Лікар оцінить ситуацію і тільки тоді призначить графік лікування.

Для початку час знаходження в такій оптиці мінімальне, близько 5 хвилин. Поступово воно збільшується. Якщо виникають неприємні відчуття, то зніміть їх і відпочиньте. Приблизно через два тижні повністю звикнете і можна починати лікування.

Для досягнення ефекту треба постійно дотримуватися графіка занять, виконувати всі рекомендовані вправи. Лікувальний період залежить від самої хвороби. У більшості випадків приблизно рік. Коли лікування доходить до кінця, то час проводження постійно зменшується і зводиться до мінімуму.

Весь час консультуйтеся з офтальмологом. Якщо він порадив купити таку оптику, то придбайте її в спеціалізованих магазинах. Це допоможе вберегтися від підробок.

У нашому інтернет-магазині є можливість придбати тренажерні окуляри. Тут представлений широкий асортимент вибору. На сайті кожен бажаючий легко знайде потрібну інформацію про товари. Для уточнення даних зв'яжіться з нашими співробітниками за зазначеними контактами. Ціни приємно здивують. Ви залишитеся задоволені своїм вибором.