Окуляри Polaroid (Полароїд)

Рейтинг: 4 - 25 голосів
Рейтинг: 4 - 24 голоса
Рейтинг: 4 - 25 голосів
Рейтинг: 4 - 25 голосів
Рейтинг: 4 - 24 голоса
Рейтинг: 4 - 25 голосів
Рейтинг: 4 - 24 голоса
Рейтинг: 4 - 24 голоса
Рейтинг: 4 - 24 голоса
Рейтинг: 5 - 2 голоса
Polaroid - відомий американський бренд фотоапаратів моментального друку, заснований в 1943 Едвіном Лендом. Бренд також відомий своїми сонцезахисними окулярами з поляризованими лінзами.
Це світовий лідер у галузі догляду за очима та новаторський міжнародний бренд окулярів, який зобов'язаний своїм ім'ям винаходу, що змінив світ технологій та оптики: поляризованим лінзам.

Ще в 1937 році Едвін Ленд винайшов Полароїд - перший у світі поляризуючий матеріал. Ця технологія використовується більшістю комерційних виробників сонцезахисних окулярів у світі. 
З 2012 року компанія Polaroid Eyewear входить до складу Safilo Group

Переваги поляризаційних лінз


Поляризацію не слід плутати із здатністю сонцезахисних окулярів забезпечувати захист від ультрафіолету.
При цьому лінзи сонцезахисних окулярів Polaroid забезпечують захист від ультрафіолету, крім переваг поляризації.

Зазвичай світло розсіюється, тому що воно відбивається під різними кутами від нерівної поверхні об'єкта. Але якщо поверхня гладка, як у спокійної води або плоского шматка листового металу, світло може відбиватися під одним кутом — наприклад, прямо вам в очі.

Поляризаційна лінза, мінімізує відблиски. Коли світло відбивається від яскравої неметалічної поверхні, він відчуває часткову плоску поляризацію. Це означає, що у одній площині вібрує більше відбитого світла, ніж у інший.
Наприклад, якщо ви подивіться на ранкове сонце, відбите від поверхні озера, світлові хвилі, вони коливаються паралельно поверхні озера, мають більшу амплітуду, ніж відбита хвиля, яка коливається перпендикулярно до неї.
Тому, якщо ви подивіться на поверхню води під кутом, близьким до горизонталі, ви отримаєте більше світла, відбитого від поверхні, ніж світла, що виходить з води за рахунок заломлення. Тому ви не можете бачити те, що знаходиться під поверхнею, тільки яскраву поверхню.


Щоб зменшити відблиски і краще бачити об'єкти, ми можемо носити сонцезахисні окуляри полароїд. Хімічні молекули вибудовані таким чином, щоб блокувати проходження частини світла через полуароїдні сердечники які розташовані вертикально, тому окуляри поглинають горизонтально поляризоване світло, і, оскільки відблиски складаються з цієї орієнтації світла, вони зменшують відблиски.

Лінзи блокуватимуть усі горизонтальні світлові хвилі, що відбиваються, наприклад, від гладкого ставка або блискучого капота автомобіля.

В результаті зображення, яке ви бачите з поляризованими лінзами, трохи темніше, ніж зазвичай, але об'єкти виглядають чіткішими і чіткішими, а деталі легше розглянути.

Люди, які використовують поляризовані сонцезахисні окуляри протягом тривалого часу, часто кажуть, що втомлюються менше, ніж зазвичай, після кількох годин боротьби із сонячними відблисками.

Але їх не рекомендується використовувати для безпечного спостереження за сонцем під час сонячного затемнення, оскільки вони не блокують шкідливих променів. Вони просто скорочують відблиски.
Рибалки носять їх, щоб усунути відблиски, відбиті від поверхні озера або струмка, і тому вони можуть краще бачити під водою.
Фотографи іноді використовують поляроїдні листи перед об'єктивом, щоб зменшити відблиски світла, відбитого від поверхні.

Які сонцезахисні окуляри купити?

Знайти пару сонцезахисних окулярів Polaroid, які підходять вашій формі обличчя, стилю та практичним потребам, дійсно не може бути простіше – Polaroid пропонує широкий вибір різних стилів сонцезахисних окулярів.

Найскладніше, мабуть, було б вибрати між ними всіма! Вони мають розумну ціну, що означає, що ви завжди можете купити дві чи три пари, якщо не впевнені, на якій із них зупинитися.

Сонцезахисні окуляри Polaroid мають багато позитивних сторін:
  • Вони бюджетні, але преміальної якості.
  • Вони забезпечують зір без відблисків
  • Багато пропонованих стилів є унісекс.
  • Полароїдні лінзи забезпечують більш чітку контрастність і знижують стомлюваність очей.

Де і як купити?

Незважаючи на те, що сонцезахисні окуляри Полароїд доступні в звичайних магазинах по всій країні, існує особлива зручність, пов'язана з покупкою в Інтернеті. Замовити у Superlens з доставкою до будь-якої точки України можна з доставкою до будь-якого відділення Нової Пошти.