Як часто міняти розчин для лінз, якщо не носиш їх?

Как часто менять раствор для линз, если не носишь их?

Розчин для очищення та дезінфекції контактних лінз (КЛ) – невід'ємний атрибут догляду за очима та контактною оптикою. Використання для очищення виробів не призначеної для цього рідини (наприклад, краплі для очей, вода для ін'єкцій, проточна вода з-під крана) призводить до появи дискомфорту, печіння та болю в очах.

Важливість правильного догляду за контактними лінзами

як правильно міняти розчин.jpg

Контактні лінзи вимагають щоденного очищення та дезінфекції. Регулярне застосування розчину для КЛ гарантує їх чистоту та безпеку для очей. Пошкодження контактної оптики під час її експлуатації пов'язане з таким:

  1. На поверхні контактної оптики, що щільно прилягає до рогівки, збираються різні хвороботворні мікроорганізми, бактерії та грибки, які провокують розвиток запальних процесів у структурах ока. Збільшення числа патогенів на гідрофільних лінзах зумовлено пористістю матеріалу.

  2. На поверхні твердих лінз згодом накопичуються білкові відкладення. В результаті цього утворюється біоплівка, до якої легко прилипають частинки пилу, що потрапляють з повітря.

Використання рідини для контактних лінз забезпечує їхню стерильність. Крім того, розчин насичує вироби необхідною вологою, що дає можливість на тривалий час зберегти свої властивості.

Як часто потрібно міняти розчин для контактних лінз, якщо їх не носиш?

догляд за КЛ.jpg

Як часто міняти розчин для КЛ? Це залежить від режиму носіння лінз:

  1. При щоденному використанні рідина для контактних лінз замінюється щоразу, коли користувач дістає оптичний виріб.

  2. Якщо носіння лінз чергується із застосуванням окулярів, замінювати розчин рекомендується не рідше ніж раз на тиждень. Його необхідно регулярно оновлювати, щоб рідина не випаровувалась, інакше лінзи стануть каламутними, втратить свої властивості та форму.

Де купити засоби догляду для контактних лінз?

В інтернет-магазині СУПЕРЛЕНС Dostavka Linz кожен покупець зможе підібрати для себе не тільки контактні лінзи, але й засоби догляду за ними: вода для лінз, краплі та інше за демократичними цінами. Вартість розчинів залежить від виробника, обсягу місткості та типу рідини.

На сайті представлена ​​продукція для очищення та дезінфекції твердих лінз, рідини з гіалуроновою кислотою, багатофункціональні та біосумісні розчини. Покупець може самостійно вибрати засоби для контактних лінз у каталозі інтернет-магазину або проконсультуватися з оператором, замовивши телефонний дзвінок.