Як правильно застосовувати очні краплі, якщо носиш лінзи?


В наш час більшість людей, які мають проблеми із зором, воліють використовувати контактні лінзи замість окулярів. Насамперед, це викликано зручністю їх носіння та компактністю. На жаль, тривале використання контактної оптики може спричинити такі захворювання як: синдром “сухого ока”. Для запобігання подібним випадкам фахівці рекомендують використовувати очні краплі, які допомагають зняти напругу і втому з очей наприкінці трудового дня, а також усунути дискомфорт зорових органів у разі його виникнення.

Очні краплі та лінзи: що потрібно знати?

Не кожному носію контактних лінз можуть знадобитися краплі. Тому розберемо ситуації за яких рекомендується використання крапель:

 • Протягом дня у вас пересихає очне яблуко

 • Носіть контактні лінзи більше 8 годин на добу

 • Надвечір починаєте відчувати лінзу по її краю

 • Тільки почали використовувати контактні лінзи

 • У вас підвищена чутливість очей

 • Використовуєте кольорові або лінзи з відтінком

 • Хотілося б зробити використання лінз максимально комфортним

 • Багато працюєте за комп'ютером

 • Займаєтесь плаванням чи іншими водними видами спорту

Якщо щось з вищепереліченого описує вашу проблему – радимо придбати собі краплі очей.

Напевно ви запитуєте: як ці краплі працюють? Все просто, при влученні в око речовина, що діє, створює спеціальну плівку, яка за своєю природою нагадує звичайну сльозу. Завдяки цьому у ваших органах зору підтримується оптимальний рівень вологості, і ви перестаєте відчувати дискомфорт. Але не слід забувати, що під кожен симптом існують свої краплі. Тому перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем-офтальмологом. Він допоможе підібрати краплі, які ідеально підійдуть для вашого випадку та вашого організму. Після вибору та придбання крапель, уважно читайте інструкцію, адже одні краплі можна використовувати в лінзах, а інші лише після зняття контактної оптики.

Чого робити не можна?

Перед тим як розібратися в цьому питанні, давайте розберемося, які бувають краплі для очей:

 • Судинозвужувальні

 • Зволожуючі

 • Протизапальні

 • Спеціального призначення

 • Протиалергічні

Як ви вже зрозуміли, краплі, що зволожують, - самі ходові. Вони створені для того, щоб підтримувати оптимальний рівень вологості очей. Існують краплі, якими можна користуватись у лінзах, інші потрібно використовувати без них. Тому консультуйтеся з лікарем-офтальмологом перед застосуванням будь-яких препаратів. А якщо вийшло так, що ви займаєтеся самолікуванням – уважно читайте інструкцію. І якщо там не вказана можливість застосування крапель при носінні лінз - зніміть їх і не надягайте 15-20 хвилин після використання препарату.

Крім цього, категорично заборонено носити контактну оптику під час використання лікувальних крапель. Одночасне використання таких медикаментів і лінз може викликати роздратування, пошкоджувати рогівку або посилити вже наявне захворювання. 

39.jpg

Як правильно капати?

Розглянемо два варіанти використання крапель:

Краплі сумісні з лінзами

 1. Дістаємо лінзи з контейнера, капаємо на внутрішню поверхню та надягаємо їх

 2. Перед сном, знімаємо лінзи і капаємо обидва очі

 3. Дозволяється закопувати очі протягом усього дня, при найменшому відчутті дискомфорту

Краплі не сумісні з лінзами:

 1. Крапаємо очі і не одягаємо лінзи 15-20 хвилин.

 2. Перед кожною процедурою закапування повторюємо перший пункт. 

Де купити краплі очей?

Ви можете придбати контактні лінзи, краплі для очей, розчини, контейнери та багато іншого на нашому сайті Ленс Dostavka Linz. Наші фахівці допоможуть вам з вибором, оформленням замовлення та оптимальним способом доставки. Команда інтернет-магазину Доставка лінз завжди готова вам допомогти, звертайтесь за номером телефону, вказаним на сайті, або замовляйте зворотний дзвінок.