• 0

Ваш кошик порожній

Чи можна плакати в лінзах?

Оскільки ваші контактні лінзи прилипають до поверхні очного яблука, сльози не можуть проникнути між оком і лінзою. Цей вид оптики був розроблений таким чином, щоб справлятися зі звичайною щоденною вологістю, яка постійно підтримується в наших зорових органах. Очі, звичайно ж, не повинні відчувати сухість. Наприклад, існують спеціальні зволожуючі краплі, які змочують поверхню лінз і навіть благотворно впливають на деякі мікротравми. Єдина різниця між цим видом вологи і сльозами як такими - рівень вологості.

Очевидно, що плач викликає більше сліз. Цією збільшеної дози недостатньо, щоб змусити контактну лінзу випасти. Зайві сльози просто промивають поверхню лінзи. У вас не повинно виникнути ніяких проблем, якщо ви плачете з такою оптикою на очах.


сльози в контактних лінзах

Не тріть

Якщо ви почали плакати, намагайтеся не терти очі. Люди часто так роблять під час плачу, але це може призвести до зміщення лінзи. Через те, що під час ридання в оці залишається більше рідини, контактних лінз набагато легше випасти, якщо ви потрете.

Іноді контактні лінзи застряють в верхньому віку при риданнях. Коли це відбувається, може бути дуже важко і незручно їх звідти діставати.

Потираючи очі, ви також можете стерти контактну лінзу. Такими діями можна викликати крихітні розриви в лінзі, які зроблять їх більш незручними в довгостроковій перспективі.

Вчасно змініть

При цьому підвищений вміст білків і ліпідів в сльозах потенційно може накопичуватися в лінзах під час плачу. Змінити лінзи після плачу - відмінна ідея. При використанні багаторазових лінз тривалого носіння обов'язково ретельно очистить їх дезінфікуючим засобом, перш ніж помістити назад на око.

Контактні лінзи використовують в основному в залежності від стану зору. Крім того, вони зазвичай використовуються, щоб надати зіниці інший колір або відтінок. Якщо не звертати уваги на основні рекомендації по догляду за очима, це призведе до негативних наслідків.

Проблеми нанесення макіяжу

Важливо пам'ятати, що потрібно уникати появи роздратування очей, яке виходить від використання тіней і підводки, тому що ймовірність свербіння збільшується при використанні контактних лінз.


сльози в контактних лінзах

Існують деякі хитрощі, які спрацюють переважно для жінок, які використовують макіяж і віддають перевагу окулярам лінзи:
  1. Спочатку вимийте руки. Ви повинні висушити їх, перед тим як надіти (і зняти) контактні лінзи.
  2. Ще одна важлива порада для запобігання подразнення - це надіти лінзи перед початком нанесення макіяжу. Якщо ми зробимо це пізніше, у нас будуть брудні руки, і ми допустимо помилку, яка може викликати появу інфекції.
  3. Будь-який продукт з маслами може заплямувати лінзи і викликати відчуття не тільки роздратування, але і дискомфорту. Ми маємо на увазі креми, косметику або інші косметичні продукти.
  4. Підводка на верхньому вікі викликає сухість очей і дратує лінзи, тому що ми покриваємо косметичною хімією поверхню слізної залози.
  5. Якість туші для вій також має значення, тому, що утворення грудочок, які можуть потрапити в око, не тільки ускладнить видимість, а й викличе дискомфорт. В результаті з очей потече солона рідина, що погіршить роздратування.