Огляд кращих одноденних лінз


Одноденні контактні лінзи мають попит у користувачів, їх рекомендують фахівці. У загальному обсязі виробництва контактної оптики, що коригує, вони становлять 30%, що свідчить про зростання популярності КЛ цього терміну заміни.

Як вибрати найкращі одноденні КЛ?

При широкому асортименті КЛ щоденної заміни складно зробити вибір. Щоб підібрати найкращий продукт, потрібно врахувати такі параметри:

 • матеріал;

 • газопроникність;

 • оптичну силу, що вимірюється в діоптріях;

 • біосумісність;

 • дизайн поверхні – сферичні, асферичні;

 • наявність захисту від сонячного випромінювання – UF-фільтр тощо.

Крім того, МКЛ розрізняються по діаметру, радіусу, осі нахилу циліндра та ін. Самостійно зробити правильний вибір неможливо. Тому перед покупкою необхідно проконсультуватися з офтальмологом чи контактологом.

Переваги одноденних КЛ

Лінзи щоденної заміни утилізують після 8-16 годин застосування. На ніч їх знімають, щоб тканини ока «відпочили». Вранці одягають нову пару. Завдяки такій частій зміні вони мають ряд переваг у порівнянні з МКЛ традиційної та планової заміни:

 1. Простота догляду – не вимагають спеціальних засобів для очищення, зберігання, дорогих аксесуарів.

 2. Безпека - на них не встигають утворитися відкладення, в яких розмножуються патогенні грибки та бактерії. Стерильність упаковки, рідкісний контакт із пальцями користувача знижують ризик пошкоджень слизової оболонки та інфікування очей.

 3. Гіпоалергенність - оскільки для лінз не використовують спеціальні розчини для очищення, то ризик розвитку алергічних реакцій на їх компоненти немає.

 4. Комфортність – не відчуваються на оці, не викликають подразнення, дискомфорту, не потребують тривалого адаптації.

Одноденні лінзи обирають зайняті та соціально активні люди з порушеннями рефракції. Їх рекомендують використовувати тим пацієнтам, хто не може доглядати КЛ, змінювати розчини та контейнери, ретельно дотримуватися рекомендованих термінів заміни.

Початківцям та дітям, людям із чутливою рогівкою очей або за наявності офтальмологічних захворювань фахівці також радять зупинити свій вибір на одноденних КЛ. Крім того, немає необхідності пам'ятати про терміни заміни, що дуже зручно при використанні підлітками та літніми людьми.

При використанні контактних лінз тривалого носіння та планової заміни виникає та посилюється дискомфорт, зумовлений появою поверхневих мікротравм, і, як наслідок, запальних процесів рогівки. У разі пацієнти відмовляються від цього виду корекції. Одноденні лінзи – можливість позбутися дискомфорту та ризику ускладнень.

Після ретельного вивчення якості, параметрів, ефективності та безпеки продукції відомих брендів та опитування користувачів було названо топ найкращих лінз «одноденок».

Кращі моделі одноденних лінз на 2022 рік

Сучасні технології та інноваційні матеріали дозволяють регулярно оновлювати асортимент МКЛ щоденної заміни. Серед великої різноманітності моделей є такі, які користуються підвищеним попитом у споживачів, які віддають перевагу комфорту та безпеці контактних виробів.

Раніше, незважаючи на очевидні переваги, одноденні лінзи не користувалися популярністю, оскільки висока вартість не виправдовувала їхнього придбання. Надавалася перевага контактним лінзам тривалого носіння. Але впровадження інноваційних технологій дозволило знизити ціну до прийнятного рівня, що одразу дозволило багатьом зробити вибір на користь одноденних лінз.

Сьогодні офтальмологи керуються принципом – чим коротший термін використання, тим КЛ безпечніший та гігієнічніший. Щоденні лінзи найбільше відповідають цим рекомендаціям.

Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe

Acuvue_Oasys_1_D.jpg Лідером рейтингу є продукт від найвідомішого американського бренду Johnson & Джонсон. МКЛ Acuvue Oasys 1-Day з гідролюксом – це силікон-гідрогелеві КЛ з технологією HydraLuxe. Вона має властивості натуральної сльози, що забезпечує:

 • високу чіткість та контрастність зору;

 • зволоження, що запобігає сухості очей;

 • комфорт протягом дня;

 • бар'єрні та захисні властивості слізної плівки;

 • підтримка структурної цілісності слізної плівки.

Лінзи підходять для чутливих очей і для тих, хто тривалий час працює за комп'ютером. Їх використання знижує ризик розвитку синдрому сухого ока, проростання поверхні патогенними мікроорганізмами, утворення білкового нальоту, що знижує якість корекції.

Precision 1

Precision 1.jpg

Одноденні КЛ від бренду Alcon підходять людям:

 • потребуючим тривалого комфорту при носінні контактної оптики;

 • початківцям користуватися КЛ;

 • проводить багато часу за моніторами комп'ютерів, з гаджетами;

 • провідним активний спосіб життя;

 • з короткозорістю та далекозорістю.

Це єдині та перші лінзи, для виготовлення яких використовується унікальна технологія SMARTSURFACE, що забезпечує високу гідрофільність поверхні. За рахунок цього Precision 1 володіють високою кисневою проникністю (Dk/t 100) і вмістом вологи близько 51%.

Поверхня дихаючого силікон-гідрогелевого матеріалу Верофілкон А складається з ультратонкого 2-3-мікронного шару вологи (81%), що міцно утримується і повністю покриває виріб. Цей силікон-гідрогель, розроблений за інноваційною технологією, у порівнянні з гідрогелем, дозволяє більшій кількості кисню (в 6 разів) проникати в око.

Серцевина КЛ з модулем пружності 0,6 МПа забезпечує легкість маніпуляцій, а м'якша поверхня виробу (м'якше в сотні разів самої серцевини) – комфорт очей. Лінзи Пресижен зручні у носінні, а також гарантують користувачам, що їхні очі протягом дня будуть зволоженими та свіжими.

Dailies Total 1

Dailies-Alcon-Total1.jpg

Науково-виробнича лабораторія Alcon створила та запатентувала безліч винаходів – нові матеріали, технології. Вони були використані у створенні одноденних лінз Dailies Total 1. Водоградієнтний дизайн матеріалу дозволяє поєднати всі найкращі властивості гідрогелю та силікон-гідрогеля.

Вони створюють єдину оптичну систему з оком, мають високу сумісність із тканинами та запобігають висиханню рогівки. Dailies Total 1 – поки що єдина модель із сучасного матеріалу. Її віддають перевагу поціновувачам комфорту. При виробництві МКЛ використовується унікальна система нейтралізації похибок (аберації), притаманних як самим контактним лінзам, так і оку.

MyDay daily disponble

MyDay daily disposable.jpg

«Дихаючий» силікон-гідрогелевий матеріал лінз забезпечує високу киснепроникність (100 Dk/t) і вміст вологи, аналогічний параметру здорового ока (54%). Технологія Smart Silicone робить лінзи м'якими, еластичними, несуттєвими на оці.

Завдяки новій технології обробки поверхні виробу воно перешкоджає утворенню біоплівок, вільно рухається слизовою оболонкою, завжди залишається зволоженим. Лінзи зберігають прозорість, вологість тканин та матеріалу весь термін носіння, що забезпечує максимальний комфорт.

Biotrue ONEday

Biotrue ONEday.jpg

При виробництві цих силікон-гідрогелевих КЛ була використана технологія HyperGel. Матеріал містить велику (78%) кількість води, яка захищає продукт від пересихання, деформації та запобігає мікротравмам рогівки. Цю модель рекомендовано використовувати як офісні лінзи.

Одноденні МКЛ Biotrue ONEday – бездоганне рішення для людей, кому дуже важливий ясний зір та комфорт носіння в умовах кондиціонованого повітря, роботи опалювальної системи.

Всі лінзи-одноденки, що представлені в цьому списку, виготовляються на новітньому устаткуванні за технологією, що дозволяє зберігати заявлені характеристики.

UNICA Comfort Line

UNICA - це одноденні контактні лінзи з біосумісного матеріалу МРС
Контактні лінзи щоденної заміни Comfort Line Unica by NeoVision з біосумісного матеріалу МРС (біоінспірований 2 метакрилоїлоксиетил фосфорилхолін), що мають високу функціональність. Матеріал МРС біосумісний з тканинами людини. 60% вологи і більше 90% пропускання кисню. Це лінзи для тих, хто відчуває дискомфорт, сухість очей, швидку втому.

Де купити лінзи одноденки?

У каталозі інтернет-магазину LENS  DostavkaLinz представлені й інші одноденні контактні лінзи преміум-класу та доступніші за ціною моделі високої якості:

 • Precision 1 – новинка контактної оптики;

 • 1-Day Acuvue Moist;

 • Dailies Aqua Comfort Plus;

 • ClearLux One Day Aspheric;

 • Morning Q 1 Day

 • UNICA Comfort Line

Доступна ціна не означає низької якості. Контактні лінзи в каталозі інтернет-магазину відрізняються високою якістю та неперевершеним функціоналом. Дане придбання допоможе регулярно стежити за здоров'ям та покращувати стан свого зору.

Купити в «Ленс Доставка Лінз» одноденні КЛ можна дешевше через відсутність посередників між магазином та виробником. Замовити МКЛ від світових брендів можна лише в один клік. Києвом товар доставить кур'єр фірми, а по регіонах – Нова пошта.

У каталозі є вся інформація про товар, його ціну, наявність на складі, параметри та показання. Тут представлено широкий асортимент різних видів одноденних лінз від світових виробників.

Якщо покупець втратив рецепт, то протягом 15 хвилин можна пройти тест і отримати новий, який видасть віртуальний офтальмолог-контактолог. На сайті також можна отримати рекомендації, як зняти одноденні лінзи або надіти їх правильно. Розпродаж, знижки, бонуси допомагають суттєво заощадити на покупці.