• 0

Ваш кошик порожній

LTL Ophthalmic Lenses

   
EyeClass Monthly
от 492 грн.
3 шт
492 грн.

Найвища якість і доступність лінз LTL OPHTHALMIC LENSES Італійська компанія LTL Lenses, заснована в 1980 році як невелика реміснича компанія, спеціалізується на виробництві офтальмологічних лінз і надає широкий асортимент своєї продукції.
LTL Lenses завжди дбали про те , щоб поєднувати якість і технологію в виробничому процесі, і в даний час лінзи компанії LTL продають більше 15 мільйонів штук на рік в повній відповідності з нормами CE.
Лінзи найвищої якості гарантуються завдяки ретельному відбору сировини, а технологічно досконале і строго екологічно чисте обладнання забезпечує ретельне і скрупульозне виробництво.
На додаток до своїх виробничих потужностей, LTL управляє відділом авангардних покриттів, що спеціалізуються на різних типах покриттів AR і супергідрофобних покриттях TopCoat. Поточна річна потужність відділу покриття. Це 2.000.000 штук, включаючи як мінеральні, так і органічні лінзи за всіма показниками.

З 2004 року LTL входить до міжнародної групи Essilor.

Лінзи LTL виробляють мінеральні офтальмологічні лінзи з використанням сировини, що поставляється світовими лідерами в діапазоні технічних показників від 1,523 до 1,900.

Крім виробництва мінеральних лінз LTL поширює широкий асортимент органічних продуктів.

Всі лінзи перевіряються автоматизованим обладнанням, яке забезпечує технічну якість (сортування діоптрій, перевірка товщини, призми і правильну упаковку).
Відомий італійський виробник і дистриб'ютор лінз LTL в останні роки представляє не тільки очкові, а й контактні лінзи.

Типи продукції Компанія представила нове покоління контактних лінз Easy, виготовлених із застосуванням технології Haxylen Biopolymer technology. Лінійка Easy включає гідрогелеві лінзи Easy Daily (сферичні, торичні та мультифокальні) і силікон-гідрогелеві
щомісячної заміни Easy Monthly (сферичні і мультифокальні).
Сферические Easy Daily мають високе значення Dk / t 40 (при товщині 0,05 мм, 60% води), а сферичні силікон-гідрогелеві Easy Monthly- 65 (0,09 мм, 45% води). Компанія пропонує також лінзи з гіалуроновою кислотою: гідрогелеві Mistral (одноденні та щомісячної заміни) і силікон-гідрогелеві Eyeclass.